Doda
O co chodzi?
1/4
Doda

 

Choć wydawać by się mogło, że w Polsce nie można osiągnąć i zdobyć więcej, Doda od lat nie może pochwalić się numerem jeden na radiowych listach przebojów. Dlaczego? Po prostu jej utwory nie są grane! Od lat fani gwiazdy walczą, aby największe rozgłośnie radiowe zainteresowały się jej twórczością, niestety - bezskutecznie. Dodę można usłyszeć tylko w lokalnych radiostacjach. Co ciekawe, piosenki wokalistki cieszą się wielką popularnością w sieci czy muzycznych serwisach, podobnie jak jej ostatni utwór "Nie wolno płakać". W sieci pojawił się na ten temat dość przykry wpis gwiazdy! Zobaczcie!

 

Zobacz: Doda odwołała koncerty po śmierci babci. Jeden z organizatorów publicznie ją obraził! Co na to artystka? 

2/4
Doda w białej sukience na spotkaniu ze starszymi osobami
ONS

 

Kilka dni temu swoją premierę miał teledysk do utworu "Nie wolno płakać". Szybko znalazł się na 1. miejscu listy najczęściej oglądanych filmów na YouTubie, zaś już teraz ma na koncie aż milion wyświetleń! Co ciekawe, o premierze pozytywnie napisały Radia Zet i RMF FM. Niestety, nie grają tego utworu u siebie. To zmusiło Dodę do smutnych refleksji... 

 

 

3/4
Doda o radiach

 

Doda nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego jej piosenki nie są grane w radiach. Sama zastanawia się zaś, czy musi umrzeć, żeby ktoś zagrał jej przeboje:

Bez pomocy radia ,pare dni po premierze mamy milion wyświetleń. To przykre ,ze piosenka choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach.Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia ,a moje kolejne single musiały radzić sobie same,podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chce nic więcej poza tym co dostają inne piosenkarki.SZANSY DLA TEGO UTWORU,by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie.Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów : czemu Dody nie grają w radiach? Mogę jedynie sama zadać swoje :Czy musze umrzeć by z głośników mogł zabrzmieć w końcu mój głos?ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY?

Co o tym myślicie? 

4/4
Doda na pokazie Patrycji Kujawy
ONS

 

A może Wy słyszeliście hity Dody w największych stacjach radiowych? 

 

Zobacz: Jak osiągnąć sukces? Skuteczne porady

Więcej na temat Doda