Konflikt Dody i Agnieszki Szulim - nowe informacje

Doda znów bardzo ostro o Agnieszce Szulim: "niech sąd rozstrzygnie tę farsę!"

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim - nowe informacje

Dodzie zależy na dobrej prasie przed procesem z Agnieszką Szulim? Wokalistka na swoim Facebooku wydała krótkie, ale mocne oświadczenie w tej sprawie. I znów uderza w gwiazdę TVN!

W "Twoim Imperium" pojawiła się informacja, że Dodzie, za rzekome pobicie Agnieszki Szulim podczas imprezy w Chorzowie dwa lata temu podczas gali "Niegrzeczni 2015" grozi rok więzienia. Dlatego też wokalistka stara się pokazać z najlepszej strony - chwaląc się akcjami charytatywnymi, tak jak tą ostatnią, z fanką, Sandrą, którą zabrała na zakupy czy medalem za zasługi dla Ciechanowa. Jak Rabczewska komentuje rewelacje tygodnika?

Właśnie zakontraktowałam charytatywny koncert - kolejny w tym roku i setny w mojej karierze. NIE przestane pomagać ludziom tylko dlatego, że pani Szulim insynuuje publicznie iż robię to po to żeby zmienić wyrok w sprawie jej wymyślonego pobicia. Lepiej ważyć słowa - szczególnie takie, które odbiją się na ludziach potrzebujących. No cóż.. Szulim NIGDY NIE ZROBIŁA OBDUKCJI ,NIE POSZŁA DO LEKARZA wiec niech sąd rozstrzygnie tą farsę. Zanim to się jednak stanie polecam Adze zająć się szerzeniem dobra ,a nie nienawiści, Czas do wyroku szybciej zleci - pisze.

Sprawą Dody i Agnieszki Szulim media żyją już od dwóch lat. Podczas gali "Niegrzeczni" Doda miała rzekomo pobić gwiazdę TVN w toalecie. Ta skierowała sprawę do sądu - wyrok jeszcze nie zapadł. Z kolei rodzice Dody, Paweł i Wanda Rabczewscy oskarżyli prezenterkę o naruszanie dóbr osobistych w programie "Na językach". Ta historia również znalazła finał w sądzie, jednak wyroku jeszcze nie ma

Mamy wrażenie, że powstaje materiał na książkę. Bo o konflikcie Dody i Agnieszki Szulim będzie jeszcze nie raz głośno!

 

Zobacz także: Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”

 

Doda sugeruje Szulim, że zmyśliła bójkę

 

Właśnie zakontraktowalam charytatywny koncert -kolejny w tym roku i setny w mojej karierze.NIE przestane pomagać ludziom...

Posted by Doda on 16 listopada 2015

Doda nie odpuszcza Agnieszce

Doda w różowej bluce, fioletowej spódnicy a trenem, mała nenową pikowaną torebką
ons.pl

Ciekawe, czy Szulim odpowie wokalistce

Aplauz Aplauz Agnieszka Szulim
East News

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44