Nowy singiel Dody przed wakacjami
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące upłyną Dodzie pod znakiem projektów skupiających się na muzyce - tajemniczy teledysk do singla "Electrode" i trasa koncertowa "Fly High Tour", której logo pokazywaliśmy wam niedawno. Przypomnijmy: Doda pokazała logo swojej trasy koncertowej

Gwiazda była dzisiaj gościem reportażu Agnieszki Jastrzębskiej w "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, że wspomniane wyżej przedsięwzięcia to nie jedyne, które zaplanowała na najbliższy czas. Okazuje się, że fani piosenkarki będą mogli usłyszeć singiel zwiastujący jej nową płytę jeszcze przed wakacjami. I to od razu z wideoklipem!


W czerwcu będzie kolejny teledysk, promujący moją nową płytę. Fani czekają na każdy mój muzyczny ruch, bo już im się znudziło moje świecenie tyłkiem - zapowiedziała w swoim stylu.


Zanim jednak usłyszymy i zobaczymy nowe wcielenie Dody, na swoją premierę czeka bajkowy teledysk do wspomnianego "Electrode". Wokalistka bardzo zależało, aby utrzymać kręcenie klipu w tajemnicy. Zdradziła też, że za wizerunek syreny odpowiada specjalista prosto z Hollywood.

Wszystko było robione w wielkiej tajemnicy. Zawsze marzyłam o tym, żeby uskuteczniać takie harce podwodne. Ogon jest sprowadzony z Hollywood od takiego pana, który produkuje ogony do filmów. Ten brał udział w "Piratach z Karaibów", także pływam w profesjonalnym ogonie filmowym - wyznała.


Zapowiada się zatem ekscytujące muzyczne lato z Dodą. Czekacie na jej nowe single i teledyski?

Zobacz: Spektakularny teledysk Dody jako syreny

Zobaczcie też Dodę i inne gwiazdy, które prowadzą popularne konta na Instagramie:

Więcej na temat Doda teledysk muzyka pop