Doda

Doda nie może powstrzymać łez! Na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" padł ostatni klaps!

Doda

Ostatni klaps na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" padł! Ekipa pracująca przy produkcji ma oczywiście powody do świętowania. Doda zamieściła na swoim Instagramie kilka nagrań właśnie z tego dnia, a na nich możemy zobaczyć między innymi... zapłakaną wokalistkę. Fani w komentarzach pod postem przyznają, że chociaż Doda to twarda dziewczyna, to jednak widać, że w głębi duszy jest niezwykle wrażliwa. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

Doda nie może powstrzymać łez! Na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" padł ostatni klaps!

Doda przez kilka ostatnich miesięcy intensywnie pracowała na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" - jak wiadomo, wokalistka i jej mąż są odpowiedzialni za jego produkcję. Artystka zatrudniła wspaniałą ekipę i znakomitych aktorów, w tym kilka zagranicznych gwiazd. Już w styczniu 2021 roku będziemy mogli zobaczyć efekty pracy całej ekipy, bo właśnie na ten miesiąc zaplanowana jest premiera filmu. Fani już teraz z niecierpliwością czekają na ten moment i nie mają wątpliwości, że będzie to jedna z najgłośniejszych premier ostatnich lat! 

Ostatnio Doda opublikowała post, w którym przyznała, że cała ekipa bardzo się ze sobą zżyła i ciężko będzie się z nią rozstać. 

Przed nami ostatni dzień zdjęciowy🎬💔 chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową, która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego. Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie ,nowe miłości ,a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne🤝 - napisała Doda.

Ten dzień właśnie nastąpił, a praca na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" dobiegła końca! Doda podzieliła się na swoim Instagramie kilkoma nagraniami, na których możemy zobaczyć, jak wszyscy dziękują sobie za wspólną pracę, a ona sama... nie może powstrzymać łez! To oczywiście nie umknęło uwadze internautów,. Wielbiciele gwiazdy są również pewni, że film "Dziewczyny z Dubaju" będzie znakomitą produkcją.

Smutek i radość w jednym💥 Ale się zaangażowałaś i dałaś w ten film całe serce😍jestem przekonana, że film będzie na turbo poziomie 🔥

Od zawsze wiedziałem że, w środku jesteś wrażliwa 💙. Gratulacje i czekam na premierę filmu 😁🥂💐

Doda, już jesteśmy z Ciebie dumni!! 😍😍😍 Czekamy na film! 🎬 love you! ♥️

To będzie cudowny film! 💪

Skończyła się jedna przygoda ale coś czuję, że to dopiero początek 😃 zawsze będziesz nas zaskakiwać 💕 brawo! Tyle zrobić i to w czasach gdzie możliwości są okrojone przez wirusa 👏👏👏 - piszą fani. 

My również gratulujemy całej ekipie filmowej i z niecierpliwością czekamy na premierę filmu! Zobaczcie wzruszenie Dody, gdy na planie padł ostatni klaps. Wokalistka nie mogła powstrzymać łez! (Aby zobaczyć kolejne nagrania, kliknij strzałkę w prawo). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No words needed, we finished 🎬💔

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Cała ekipa bardzo się ze sobą zżyła i zaprzyjaźniła! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przed nami ostatni dzień zdjęciowy🎬💔 chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową,która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego. Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie ,nowe miłości ,a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne🤝 Wspieraliśmy się w dobrych i w złych chwilach, każdy na każdego mógł liczyć. Dlatego ten film to efekt pracy wszystkich. Naprawdę ich polubiłam... a rzadko to mówię♒️ 💜 ps: Polecam ostatnie zdjęcie chyba najlepiej obrazuje mój post😂

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. 

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48