Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie swojego taty i Agnieszki Woźniak-Starak! Kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie dziennikarka zamieściła zdjęcie wyroku sądu, na którym wyraźnie widać, że wygrała w sądzie z Pawłem Rabczewskim. Czego dotyczyła sprawa? Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła program "Na językach" emitowany w stacji TVN w jednym z odcinków pojawił się materiał o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego. Wówczas ojciec Dody wytoczył proces sądowy TVN-owi i Agnieszce Woźniak-Starak.

Reklama

Doda skomentowała wyrok sądu

Teraz do całej sprawy odniosła się Doda. Najpierw wokalistka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym widać wpis prezydenta Ciechanowa, który twierdzi, że Paweł Rabczewski postanowił przeznaczyć pieniądze z wygranej ze stacją TVN na Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowie. Jest to niemała kwota, bo aż 25 tysięcy złotych!

Potem Doda napisała post na Facebooku, w którym wbiła szpilę Agnieszce Woźniak-Starak:

Zobacz także

Prezydent miasta Ciechanow❤️moj tata wygrał sprawę z TVN, który otoczył szulim parasolem ochronnym twierdząc ze nie moze ona brać odpowiedzialności za słowa którymi obrażała moich rodziców na antenie "przy kwiatku" ,a jedynie oni .taka stacja to skarb

Warto zaznaczyć, że Agnieszka Woźniak-Starak jako osoba prywatna wygrała z Pawłem Rabczewskim, który na jej konto ma wpłacić ponad 7 tysięcy złotych. Doda wyraźnie zakpiła z Agnieszki Woźniak-Starak. Czy dziennikarka odpowie na te zaczepki?

Zobacz: Wielki billboard w centrum Warszawy to prezent dla Dody od Emila Stępnia? Jest komentarz gwiazdy!

Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie taty

Agnieszka Woźniak-Starak została uniewinniona, a Paweł Rabczewski wygrał ze stacją TVN

Czy dziennikarka odpowie na zaczepki Dody?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama