Doda w czarnej bluzce
East News

Doda jednym nagraniem skomentowała wszystkie plotki o rozstaniu z mężem! Jest dalej z Emilem? 

Doda w czarnej bluzce
East News

Doda opublikowała w sieci nagranie, które jest najlepszym komentarzem na ostatnie plotki dotyczące jej małżeństwa! Czy artystka i jej mąż, Emil Stępień, wciąż są razem? Teraz wszystko stało się jasne! Wokalistka krótkim nagraniem na InstaStories rozwiała wątpliwości w tej sprawie. Sprawdźcie szczegóły!

Doda i Emil Stępień są razem?

Doda i Emil Stępień są małżeństwem już od ponad dwóch lat. Para w tajemnicy przed mediami powiedziała sobie "TAK" dokładnie 14 kwietnia 2018 roku. Niestety, od kilku tygodni media sugerują, że Doda i jej mąż przechodzą poważny kryzys. I chociaż sam Emil Stępień już kilka tygodni temu, w rozmowie z "Faktem" zapewniał, że nie rozstał się z Dodą, to ostatnio pojawiły się kolejne plotki dotyczące pary. Według informacji "Rewii" Emil Stępień miał się wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania. Gwiazda nie komentowała doniesień na swój temat, ale teraz pokazała nagranie, które jest idealną odpowiedzią na wszystkie plotki!

Podczas relacji na InstaStories Doda opowiadała o wzruszającym liście od swojej fanki, która napisała, że wokalistka była dla niej inspiracją, żeby walczyć o lepsze życie. Co ciekawe, fani artystki mogą zobaczyć, że podczas nagrywania relacji Dodzie towarzyszył... Emil Stępień! W pewnym momencie, w tle, słychać głos męża artystki, a nawet widać go na nagraniu!

Wygląda więc na to, że Doda raz na zawsze zdementowała wszystkie plotki dotyczące jej związku!

Zobaczcie fragment nagrania Dody i wzruszający list, jaki otrzymała od swojej fanki.

Zobacz także: Doda ostro o dotacjach dla artystów: "Rząd nie daje własnych pieniędzy, gdzieś musiał je zabrać, żeby komuś dać"

Doda pokazała wzruszający list od fanki.

 

Wokalistka jednym nagraniem zdementowała plotki dotyczące jej małżeństwa.

Doda w szaliku
Instagram

 

Więcej na temat Doda Emil Stępień
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37