ONS
Newsy

Jakie są Doda, Kozidrak i Mazurówna?

Agata Młynarska opowiada o koleżankach z branży

Już wkrótce Polsat Cafe wyemituje pierwszy odcinek programu "Jaka Ona jest?", który prowadzi Agata Młynarska. Prezenterka w programie zapyta kobiety ze świata show-biznesu i polityki m.in. o to jakie wydarzenia uważają za punkty zwrotne w swoim życiu. Czy przełomy i zmiany pozwoliły im odmienić codzienność? W każdym odcinku widzowie poznają także kulisy prywatnego życia rozmówczyń Agaty Młynarskiej.

Bohaterkami będą m.in.: Krystyna Mazurówna, Beata Kozidrak, Jolanta Pieńkowska, Doda i Anna Komorowska. Jakie one są i przedsmak tego czego się o nich dowiemy zdradziła nam Agata Młynarska:chimera

ALLONS_1122832.jpg
ONS
Newsy
Młynarska przejedzie do radia
Dostała własną audycję

Od dwudziestu lat Agata Młynarska pracuje jako prezenterka telewizyjna. Jej twarz i charakterystyczny, kobiecy głos znają wszyscy telewidzowie. Teraz przyszła pora, aby oprócz telewizji Młynarska zawitała także w audycji radiowej. Jak informuje tygodnik "Gwiazdy", już wkrótce Agata zadebiutuje ze swoją audycją "ONA rozmawia". Będą to poranne spotkania przy kawie ze znanymi kobietami. Opowiedzą one o swoim życiu prywatnym jak i zawodowym. Na początku obecnością zaszczycą m.in. Dorota Gawryluk i Katarzyna Skrzynecka. - Radio stwarza bardzo intymną formę kontaktu. Dlatego rozmowy z moimi gości będą bardzo osobiste – tłumaczy Agata Młynarska w rozmowie z "Gwiazdy". Od razu uspokajamy fanów gwiazdy. W telewizji nadal będziemy mogli ją oglądać. habibi

Anna Popek, Agata Młynarska pozują do zdjęć
Eastnews
TV-Show
Anna Popek zadebiutowała w "Świat się kręci" i od razu zaskoczyła wyznaniem: "Mam słabość do trójkątów!"
Anna Popek zadebiutowała w "Świat się kręci" i od razu zaskoczyła wyznaniem: "Mam słabość do trójkątów!"

Anna Popek zadebiutowała w dzisiejszym programie "Świat się kręci" i zaskoczyła wszystkich swoim odważnym wyznaniem. Agata Młynarska i Artur Orzech przywitali nową prowadzącą i zadali jej kilka pytań. Gospodarze próbowali dowiedzieć się m.in. jakie są jej mocne strony. Padło również pytanie o słabości Anny Popek. Odpowiedź dziennikarki wyraźnie zaskoczyła Artura Orzecha... Mam taką słabość, do której mogę się wam tutaj przyznać. Otóż zwłaszcza ostatnio mam słabość do trójkątów  - żartowała Anna Popek. Anna Popek będzie program "Świat się kręci" prowadziła na zmianę z Agatą Młynarską i Arturem Orzechem. Czy właśnie do tego zawodowego trójkąta ma słabość ;-)?  Agata Młynarska postanowiła także zadać nowej prowadzącej pytanie, jakie często pada podczas rozmów o pracę. Jak dowiedziałaś się o tym stanowisku? - pytała Młynarska. No więc było wiele propozycji, ale uznałam, że ta jest najlepsza i postanowiłam, że się tu pojawię - odpowiedziała Anna Popek. Anna Popek zdradziła także, że marzy, aby w programie "Świat się kręci" wystąpiła... królowa Elżbieta. Jak oceniacie debiut Anny Popek w programie TVP1? Cieszycie się, że dziennikarka została nową prowadzącą "Świat się kręci"?   Zobacz także: Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"   Anna Popek debiutuje w programie "Świat się kręci". Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska na planie Świat się kręci. Dziennikarka zaskoczyła swoim wyznaniem.  

agata.jpg
Newsy
Młynarska przepyta kobiety
Znów ma dobry okres

Agata Młynarska w ostatnim czasie nie przeżywała najlepszego okresu w karierze. Zniknęła z wizji, rzadko można ją było spotkać na salonach. Wygląda jednak na to, że wszystko co złe, już za nią. W Boże Narodzenie na antenie Polsat Cafe pani Agata zainauguruje nowe talk-show "Jaka ona jest?" . Będą to cykliczne rozmowy z ciekawymi kobietami, m.in. Marylą Rodowicz czy Henryką Krzywonos . Panie mają szczerze rozmawiać o wszystkim, co w życiu ważne. A jakby tego było mało, Młynarska będzie też jedną z prowadzących Sylwestra w Polsacie. Jak widać, znów płynie na fali! (ac)

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner