Związek Dody i Emila Haidara wzbudza wiele emocji. Teraz zakochani po premierze drugiego singla - "Nie pytaj mnie" z nowej płyty mają chwilkę wytchnienia i - jak sami twierdzą - nowe plany życiowe. Zobacz: Doda i jej ukochany Emil Haidar mają nowe plany życiowe

Reklama

Wszyscy jednak z niecierpliwością czekają na to, aż wokalistka ogłosi, że zostanie mamą. Ostatnio każdy zadaje Rabczewskiej to samo pytanie: kiedy planuje powiększenie rodziny i jaką będzie matką. W najnowszym numerze magazynu „Pride" artystka zdradziła, jak odnalazłaby się w tej roli:

Nie wiem zupełnie, jakim rodzicem będę, chociaż każdy, kto mnie zna, mówi, że będę niekonwencjonalną, ale świetną matką. Nie mam zielonego pojęcia, bo z jednej strony znam realia i wiem, jak wygląda świat. Z drugiej zaś jestem dość spontaniczna, wesoła, daję dużo przestrzeni i wolności. A jeszcze z trzeciej, z racji pracy, którą wykonuję – czyli jestem osobą na pozycji szefa, organizującą i dopinającą wszystko – to mam tro­chę z despoty, który wszystkich rozstawia.

My jesteśmy pewni, że będzie szaloną matką! A wy wyobrażacie sobie Dodę jako mamę?

Zobacz na Polki.pl: Makijaż na co dzień w stylu Rabczewskiej

Reklama

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama