Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Maria Sadowska pogodzi Dodę z Agnieszką Woźniak-Starak?
East News
Newsy

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak pogodzą się dzięki Marii Sadowskiej?! Jest komentarz piosenkarki

Czy Maria Sadowska pogodzi Dodę i Agnieszkę Woźniak-Starak?

Nie jest tajemnicą, że Doda i Agnieszka Woźniak-Starak - delikatnie mówiąc - nie przepadają za sobą. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy między paniami doszło do szarpaniny w toalecie jednego z chorzowskich klubów. Od tamtej pory Doda i Agnieszka Woźniak-Starak prowadziły regularną wojnę.

Czy teraz pojawiła się szansa na pojednanie dwóch gwiazd? Rozjemcą miałaby być... Maria Sadowska!

"Dziewczyny z Dubaju": Doda zdradziła, do czego zmusiła ją Maria Sadowska!

Maria Sadowska pogodzi Dodę i Agnieszkę Woźniak-Starak?

Jak już wspomnieliśmy, w show-biznesie od lat trwa konflikt między Dodą a Agnieszką Woźniak-Starak. Panie niejednokrotnie spotykały się w sądzie na rozprawach, które dotyczyły różnych spraw, w tym między innymi pobicia i zniesławienia. Doda miała żal do swojej koleżanki głównie o to, że w programie "Na językach" w złym świetle pokazała jej rodziców. 

Według "Życia na gorąco" być może już niedługo może dojść do pojednania zwaśnionych gwiazd. Jak to możliwe? Tygodnik twierdzi, że rozjemcą mogłaby być Maria Sadowska, wieloletnia przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak, która teraz pracuje wraz z Dodą nad jej nowym filmem "Dziewczyny z Dubaju". Artystka wcześniej reżyserowała "Sztukę kochania" wyprodukowaną przez Piotra Woźniaka-Staraka. To właśnie praca nad tym filmem połączyła Marię Sadowską i rodzinę zmarłego w 2019 roku biznesmena. 

Czy to możliwe, że Doda i Agnieszka Woźniak-Starak mogłyby się pogodzić?

Jedyne, co skupia naszą uwagę z Marią, jest nasz film. Ekipa jest sfokusowana na pracy, nie na plotkach - stwierdza Doda w rozmowie z Plotkiem.

Wygląda na to, że z pojednania nic nie będzie...

Maria Sadowska zaprzyjaźniła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jego żoną podczas pracy nad filmem "Sztuka kochania"

Maria Sadowska i Piotr Woźniak-Starak
East News

Teraz z kolei artystka współpracuje z Dodą oraz jej mężem przy filmie "Dziewczyny z Dubaju"

Emil Stępień i Maria Sadowska na premierze filmu
East News

 

Doda zdobyła tytuł Miss
Newsy
W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię
Doda wspomina czasy, kiedy brała udział w wyborach miss i to z powodzeniem! Zdradziła, jaki zdobyła tytuł.

Doda swoimi występami uświetniła galę Miss Supranational 2019. Podczas finału wyborów najpiękniejszej kobiety na  świecie wystąpiła na scenie aż dwa razy. Uwagę przykuwał nie tylko jej doskonały głos, ale również imponujące stylizacje.  Zobacz także:  Doda wystąpiła na Miss Supranational 2019! Jej kreacja to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie! Doda wśród Miss z całego świata czuła się bardzo swobodnie, co można było zaobserwować na jej Instastory z próby generalnej. Jak się okazuje, takie wybory nie są jej obce. W przeszłości również udało jej się zdobyć szarfę w konkursie piękności! Doda zdradziła nam wszystkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia. Jeżeli jesteście ciekawi jaki otrzymała tytuł oraz kiedy i gdzie odbywały się wybory, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.  Doda w dzieciństwie została Miss.   

Doda o filmie Dziewczyny z Dubaju
Newsy
Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra główne role?
Doda opowiedziała o kulisach współpracy z Marią Sadowską i Mitją Okornem. Dlaczego do filmu "Dziewczyny z Dubaju" wybrała właśnie ich? Artystka udzieliła pierwszego komentarza na temat obsady. Będzie gorąco?

Doda zdradziła pierwsze nazwiska związane z ekranizacją książki "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserią kontrowersyjnego obrazu zajmie się Maria Sadowska, która w ostatnich latach współpracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Za scenariusz odpowiedzialny jest Mitja Okorn znany z "Listów do M" oraz "Planety Singli". Tylko nam Doda opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na tak zaskakującą współpracę.  Zobacz także:  Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem! Doda o wyborze Marii Sadowskiej do filmu "Dziewczyny z Dubaju" "Dziewczyny z Dubaju" sprawią, że zadrży niejedno znane nazwisko. Doda i Emil Stępień nie boją się kontrowersji, dlatego z chęcią podjęli się produkcji filmu o seks aferze, która dotyczy wielu znanych polskich modelek, celebrytek i aktorek. Artystka zdradziła Party.pl, czym kierowała się przy wyborze reżysera oraz scenarzysty tzn. Marii Sadowskiej oraz Mitji Okorna:  Chcielibyśmy, aby sztab twórczy - scenarzysta i reżyser - byli obu płci, by film mógł być dużo bardziej złożony niż gdyby był kręcony jedynie oczami mężczyzny. Poza tym Emil, już przy ostatnim "Pitbullu" pokazał, że stawia na jakość, zatrudniając Władysława Pasikowskiego. Zależy nam na tworzeniu dobrego kina.  Co Maria Sadowska mówi o pracy nad filmem? Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest...

Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda
East News
Newsy
Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!
Doda zdradziła szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Pojawiły się pierwsze znane nazwiska. Maria Sadowska i Mitja Okorn będą odpowiedzialni za reżyserię oraz scenariusz.

O tym filmie głośno jest już od dawna! Doda i jej mąż Emil Stępień wyprodukują go na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaju". Tematyka produkcji będzie opierać się na seks aferze z udziałem znanych celebrytek, modelek i gwiazd. Piosenkarka nie ukrywała, że ze względu na kontrowersję tematu, wiele osób próbowało zablokować pracę nad tym projektem. Na jakim etapie jest film? Doda oficjalnie ogłosiła, kto został reżyserem i kto odpowiada za scenariusz. To znane nazwiska!  Zobacz także:  Paulina Gałązka odważnie o filmie "Dziewczyny z Dubaju"! Co na to Doda? "Dziewczyny z Dubaju" - reżyseria i scenariusz Film "Dziewczyny z Dubaju" będzie jednym z najbardziej kontrowersyjnych dzieł polskiego kina, ale Doda się tego nie obawia:   Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu w programie Gala Studio Scenariusz filmu jest już gotowy. Doda zdradziła, że odpowiedzialny za niego jest  Mitja Okorn znany z "Planety Singli" oraz "Listów do M". Natomiast reżyseria została powierzona Marii Sadowskiej  (odpowiedzialnej m. in. za "Sztukę kochania", jednego z filmów Piotra Woźniaka-Staraka). Czekacie na tę premierę?  Zobacz także:  Doda jedzie z mężem do Dubaju! I wcale nie po to, by odpoczywać na plaży... Maria Sadowska wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju" Mitja Okorn stworzył scenariusz do "Dziewczyn z Dubaju"   

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner