Doda na premierze dokumentu "Artyści przeciw nienawiści"
ONS

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa filmu dokumentalnego "Artyści przeciw nienawiści". Produkcja trafi do kin już 14 grudnia. Tylko przez jeden dzień będzie można zobaczyć tę projekcję na dużym ekranie, a dochód z biletów zostanie przeznaczony na organizację drugiej edycji koncertu.

Zobacz także: Tłum gwiazd na koncercie "Artyści przeciw nienawiści"! Sylwia Przybysz, Doda, Basia Kurdej-Szatan. Kto jeszcze się pojawił?

Doda była pomysłodawczynią tej pięknej akcji i wykazała się dużym zaangażowaniem w realizacji projektu. Nie mogło jej więc zabraknąć na prasowym pokazie dokumentu. Jak zawsze olśniła swoją stylizacją. Na ściance błyszczały nie tylko flesze, ale również sama artystka. Na jaką stylizację się zdecydowała?

 

1/5
Doda na premierze "Artyści przeciw nienawiści"
ONS.pl

Doda uwielbia bawić się modą, a tym razem postawiła w swojej stylizacji na elegancję. Uwagę zwracała błyszcząca spódnica, która została zaprojektowana specjalne dla artystki według jej autorskiego pomysłu. Stylizację dopełniały białe elementy garderoby. 

 

2/5
Doda na premierze "Artyści przeciw nienawiści"
ONS.pl

Do spódnicy dobrała jedwabny top na ramiączkach, który bez problemu można znaleść w sklepach. Stylizacje Dody często łączą osobiste projekty gwiazdy lub marki premium z rzeczami z sieciówek, dzięki czemu jej fanki mogą inspirować się jej lookami. 

 

3/5
Doda na premierze "Artyści przeciw nienawiści"
ONS.pl

Dopełnieniem stylizacji była biała, dłuższa marynarka z Zary, która dodała szyku całości. Podobne marynarki w tym sklepie dostaniemy już od ok. 150 zł. Doda zdecydowała się również na  mieniącą się torebkę oraz szpilki odkrywające stopy. 

 

4/5
Doda na premierze "Artyści przeciw nienawiści"
ONS.pl

"Artyści przeciw nienawiści"

"Artyści przeciw nienawiści" to projekt, który połączył ponad 120 artystów, którzy w sprawie walki z hejtem wspólnie wystąpili na jednej scenie. Pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia była Doda, która poruszona tragedią Pawła Adamowicza postanowiła zaapelować do kolegów z branży i zrobić coś dobrego. Odzew był ogromny, czego efektem był wielki koncert na którym wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny m. in. Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Barbara Kurdej-Szatan i wielu innych. 

14 grudnia w kinach będzie można zobaczyć film dokumentalny z przygotowań do tego wydarzenia, a całkowity zysk zostanie przeznaczony na organizację kolejnego takiego koncertu. 

5/5
Doda na premierze "Artyści przeciw nienawiści"
ONS.pl

Podczas medialnego pokazu dokumentu "Artyści przeciw nienawiści" Doda mogła liczyć na wsparcie swojego męża Emila Stępnia. 

Więcej na temat Doda