Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Doda o masakrze w Orlando
East News, Instagram/dodaqueen
Newsy

Doda bardzo gorzko o tragedii w Orlando: “Zamach wytłumaczony, bo w gej klubie?”

Zamieściła poruszający komentarz

Doda poruszona. Straszliwa weekendowa masakra w Orlando na Florydzie kosztowała życie 50 uczestników imprezy w klubie. Z całego świata płyną kondolencje polityków, gwiazd, zwykłych ludzi. Doda zamieściła na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zdjęcie zniczy i flag przed Ambasadą USA w Warszawie. Zamieściła też poruszający komentarz.

50 osób, ludzkich istnień, niewinnych ludzi zginęło w Orlando z rąk zamachowca - terrorysty. A! Sorry, zapomniałam, że nie zmieniamy ostentacyjnie profilowego na flagę ofiar, bo byłaby gejowska? No tak... W końcu to nie ludzie, a zamach wytłumaczony, bo w gej klubie? Ja i każdy mądry, wrażliwy człowiek łączymy się w bólu. 😿 - napisała artystka.

Przypomnijmy, w czasie strzelaniny w gejowskim klubie zginęło 50 osób. Kilkoro spośród ponad 50 rannych nadal walczy o życie w szpitalach. Napastnik, Amerykanin którego rodzice pochodzili z Afganistanu, powoływał się na Państwo Islamskie, jednak służby na razie nie znalazły żadnych związków z tą organizacją. 

Czy zgadzacie się z opinią Dody? Czy to, że ofiary to osoby o odmiennych preferencjach seksualnych powoduje, że fala współczucia dla nich jest mniejsza? Czy widzicie w mediach społecznościowych tyle wyrazów solidarności z nimi, co np. po zamachach w Paryżu?

 

Oto cały wpis Dody:

 

Doda nie ukrywa, co myśli na ten temat.

Doda w różowej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Złote Opole 2016 - Doda
Newsy
Zjawiskowa Doda na Festiwalu w Opolu. Ten wieczór należał do niej! Otrzymała Platynową TeleKamerę!
Zjawiskowa Doda na Festiwalu w Opolu. Ten wieczór należał do niej! Otrzymała Platynową TeleKamerę!

Zrobiła ogromne wrażenie!

Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda wstrząśnięty masakrą w gejowskim klubie w Orlando! Zamieścił poruszający wpis!
Andrzej Duda wstrząśnięty masakrą w gejowskim klubie w Orlando! Zamieścił poruszający wpis!

Andrzej Duda skomentował strzelaninę, do której doszło w niedzielę w gejowskim klubie na Florydzie. W masakrze w Orlando zginęło 49 osób, a ponad 50 kolejnych przebywa w szpitalach. Zamachowiec wtargnął do klubu dla homoseksualistów w czasie imprezy i otworzył ogień. Terrorysta to Afgańczyk, 29-letni Omar S. Mateen. Napastnik zginął po wymianie strzałów z policją. Tragedia została okrzyknięta przez amerykańskie media za najkrwawszą w historii USA. Do Stanów Zjednoczonych płyną kondolencje z całego świata. Masakrę skomentował na swoim Twitterze również prezydent Andrzej Duda. Radość po wygranej Piłkarzy stłumiona wydarzeniami w USA. Szok, smutek i żałoba po masakrze w Orlando. Wyrazy współczucia dla Rodzin Ofiar. Wpis Andrzeja Dudy na portalu społecznościowym wzbudził ogromne emocje. Niektórzy przypominali pierwszy powyborczy wywiad prezydenta dla "Rzeczpospolitej", w którym Andrzej Duda został zapytany o swój stosunek do homoseksualistów. Prezydent przyznał wówczas, że nie ma nic przeciwko homoseksualistom, chętnie zasiądzie z nimi przy jednym stole, a nawet nie widzi przeciwwskazań, by geje pracowali w jego kancelarii. Jednak swoją wypowiedź zakończył wówczas zdaniem, które rozzłościło środowiska LGBT. Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić z kim i jak żyją? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii... - powiedział Andrzej Duda w rozmowie z Robertem Mazurkiem. Co sądzicie o wpisie prezydenta w kontekście jego wcześniejszej wypowiedzi?   Zobacz też: Andrzej Duda to spec od piłki nożnej?! Obiecał coś piłkarzom w Arłamowie, jeśli tylko... WIDEO.   Andrzej Duda wyraził swój żal po masakrze w gejowskim klubie w Orlando. W strzelaninie na Florydzie zginęło 50 osób. Prezydent Andrzej Duda odniósł...

Tomasz Kammel poruszony tragedią w Orlando
Facebook
Newsy
Kammel w poruszającym nagraniu: "Po tym, co stało się w Orlando, mam ochotę powiedzieć, że jestem gejem"!
Bardzo szczerze...

Tomasz Kammel zamieścił w sieci bardzo emocjonalne nagranie, na którym mówi o tragedii w Orlando - gdzie w miniony weekend Omar Mateen zabił w gejowskim klubie 49 osób.   Dziennikarz "Pytania na śniadanie", poruszony dramatem w USA, jest zaskoczony reakcją polskiego społeczeństwa, które nie poświęca zbyt wiele uwagi tej masakrze. Tomasz Kammel sugeruje, że dzieje się tak, ze względu na to, że ofiarami byli homoseksualiści. Mam wrażenie, że w naszym kraju dziwnie mało się o tym mówi. Czyżby nikt nie przejął się tą tragedią? Czy też może ktoś postanowił się nią nie przejmować bo chodzi o homoseksualistów, pedałów? Nie wiem i nawet nie chcę się nad tym zastanawiać. Zastanawiałem się na tym, dlaczego to się stało. Jakie były pobudki? ISIS? Terrroryzm? Islam?- mam to głęboko w poważaniu. Najbardziej boli mnie fakt, że to się stało, ze względu na to, że komuś się nie podobało iż ktoś inny kocha. Nie kocha inaczej bo jest homo, tylko po prostu kocha. Miłość jest absolutnie najwyższą wartością. Dziennikarz przy okazji skomentował plotki o swojej orientacji seksualnej.  Bardzo często, przez lata słyszę, czytam, że jestem gejem. Że jest normalne, że jestem gejem a wszystkie kobiety, które pojawiają się w moim życiu to przykrywki. Otóż prawda jest taka, że gejem nie jestem.   Ale nie mówię wam tego, że nagle mam ochotę na jakiś coming out, tylko dlatego, że po pierwsze gdybym gejem był, byłbym z tego absolutnie dumny - zapewnił Tomasz Kammel. -  Po tym, co stało się w Orlando, mam ochotę powiedzieć, że jestem gejem, jestem pedałem, jestem homoseksualistą. Nikt na świecie nie ma prawa karać ludzi za to, że kochają. Nikt na świecie nie ma prawa mówić, że homoseksualizm to choroba (...) Czy się jest homoseksualistą, czy się nie jest, to się ma prawo, do cholery, do miłości! Internauci byli zachwyceni wzruszającą...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner