Doda ślub, zdjęcia
1/4
Doda ślub, zdjęcia

 


Doda i Emil Stępień mówili, że łączy ich tylko przyjaźń, a tymczasem od kilku miesięcy byli zaręczeni, a teraz są już po ślubie. Dlaczego tak długo trzymali swoją miłość w sekrecie?

Mistrzyni niespodzianek – tak mówi się o Dorocie Rabczewskiej-Stępień. Kiedy rozesłała po przyjaciołach zaproszenia do Marbelli, niektórzy z nich nie mieli pojęcia, że tak naprawdę lecą na ślub artystki i Emila Stępnia, producenta filmowego, odpowiedzialnego m.in. za takie hity jak „Last minute”, „Służby specjalne” czy „Pitbull. Ostatni pies” (w tym ostatnim wystąpiła też Doda). Zaszokowani byli także dziennikarze i fani gwiazdy, którzy o tak wielkiej zmianie w jej życiu dowiedzieli się z… Face­booka! 14 kwietnia zobaczyli na profilu Dody zdjęcie dwóch dłoni z obrączkami, pod którym artystka napisała:

 

„Kochani, informuję was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! Kocham go!”

 

Czy Doda żałuje dziś, że trzymała całą ceremonię w tajemnicy? Zajrzyj na kolejne strony galerii i przeczytaj story z magazynu "Party”!

 

Zobacz także: "Wiem, jak ona bardzo szukała miłości. Źle ulokowała uczucia" Maffashion komentuje ślub Dody!

 

 

2/4
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

 

 

Razem na festiwalu filmowym w Cannes, wakacjach w Dubaju, na obiadach, spacerach i zakupach w Warszawie czy podczas premiery filmu „Pitbull. Ostatni pies” – znajomość Dody i Emila nigdy nie budziła niczyich podejrzeń. Oni sami zgodnie twierdzili, że łączą ich tylko sympatia i interesy. Nigdy też nie dali żadnego powodu, żeby podejrzewać ich o to, że są w sobie zakochani.

 

„Z Dorotą jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i partnerami biznesowymi. Zakupy czy wyjście do kina nie powinny być w tak intencjonalny sposób klasyfikowane – jako związek dwojga ludzi. Fakt, że ktoś spędza czas w towarzystwie singielki, nie musi od razu oznaczać związku”,

 

mówił Emil prawie rok temu w rozmowie z „Party”. Kiedy ich przyjaźń przerodziła się w związek? To sekret pary.

 

„Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz, odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana naprawdę”,

 

napisała dzień po ślubie Doda.

3/4
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

 

 

W sierpniu 2016 roku Doda nagrywała teledysk do singla Virgin „Hard Heart”, który promował film „Niebezpieczne kobiety”, produkowany przez Stępnia, a reżyserowany przez Patryka Vegę. Wtedy Doda i Emil spotkali się po raz pierwszy.

 

Widać było, że on jest pod dużym wrażeniem Doroty. Zależało mu na tym, aby teledysk wyszedł rewelacyjnie, a ona była zadowolona

 

– zdradza osoba z produkcji filmu. Doda wtedy jeszcze trzymała emocje na wodzy. Nic dziwnego, bo miała już za sobą kilka zawodów miłosnych.

 

„Córka ma pecha do mężczyzn, każdy może to zauważyć gołym okiem”,

 

mówiła wtedy mama piosenkarki Wanda Rabczewska w wywiadzie dla Onetu. Życie miłosne Dody zawsze stanowiło doskonałą pożywkę dla portali i prasy. Gwiazda wyciągnęła lekcję z przeszłości i tym razem zrobiła wszystko, aby jej nowy związek, jak to napisała, „rósł w siłę z dala od show-biznesu”.

 

 

4/4
Doda zmieniło nazwisko

 

 

„Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby pani z Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuję za piękną suknię i tygodnie przymiarek w Madonna Fashion w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend”,

 

napisała Doda na Facebooku. Przyjęcie odbyło się w hiszpańskiej Marbelli w ekskluzywnym hotelu Villa Padierna Palace, w którym zatrzymywali się w czasie pobytu w Hiszpanii choćby Michelle Obama czy Eva Longoria. Oferuje on gościom luksusowe pokoje i wille, wokół których rozciąga się bajeczny ogród, a także profesjonalne spa z całą gamą zabiegów. Okna pokoi wychodzą np. na pole golfowe lub basen. Apartament typu suite potrafi tu kosztować prawie 3 tys. złotych za dobę!

 

„Wszystko to ślicznie zorganizowaliście”,

 

podsumowała na Instagramie mama artystki, która wraz z mężem Pawłem Rabczewskim była gościem na ślubie córki. Pojawili się też na nim m.in. kolega Dody z zespołu Tomek Lubert z żoną Ewą oraz duchowni, którzy udzielili nowożeńcom ślubu kościelnego. Rolę druhny odgrywała najlepsza przyjaciółka Dody, Kate. W Marbelli zabrakło tylko babci gwiazdy, która ze względu na stan zdrowia musiała zostać w Ciechanowie. Dzięki Internetowi mogła jednak obejrzeć bezpośrednią transmisję z uroczystości.

 

„Za każdym razem, kiedy odwiedzałam babcię, mówiła mi, że modli się o takiego męża dla mnie, jakiego sama miała. Dziadek kochał ją nad życie, pamiętam, jak nazywał ją swoją słodką trucizną, i w ogień by za nią skoczył”,

 

zdradziła Doda jednemu z dzienników. Modlitwy nie poszły na marne. Zdaniem Dody jej babcia wyczuwa, że Emil jest jej połówką jabłka. I to niezatrutą!

Więcej na temat Doda Emil Stępień