Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler
ONS
Newsy

Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?

Mocne słowa muzyka

Dj Adamus jest wielkim fanem Tajlandii - był tam wielokrotnie, także w ostatnie wakacje. Jest również miłośnikiem tamtejszej kuchni. Kiedy obejrzał jeden ze starszych odcinków "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler, która ratowała tajską knajpę, mocno się zdenerwował!

"Kuchenne rewolucje" wracają w czasach pandemii! Jak będą wyglądać? Przed Magdą Gessler najtrudniejsze wyzwania!

Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler!

Na swoim Facebooku Adam napisał:

kuchenna rewolucja z Magda G ... W tajskiej knajpie ... Oglądam i nie wierze .... Czy ta tępa dzida była kiedyś w Tajlandi ...wciska kit całej Polsce ... (pis. oryginalna)

O co chodzi? Adamusowi nie spodobało się to, że Gessler była przeciwna używaniu trawy cytrynowej i chilli, a to w tajskiej kuchni jest niezbędne!

Dj Adamus w Top Chef

Zainteresowanie Dj Adamusa azjatyckimi specjałami docenili również producenci Top Chefa. Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się w jednym z odcinków programu!

Co sądzicie o jego mocnych słowach na temat Magdy? Czy restauratorka odpowie?

Zobacz też: Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!

Dj Adamus i Wojciech Modest Amaro w Top Chef:
 

Dj Adamus w Top Chefie

Magda Gessler na ramówce MasterChef:


Magda Gessler

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler
ONS
TV-Show
TYLKO U NAS: Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?
TYLKO U NAS: Dj Adamus miażdży Magdę Gessler: "Wciska kit całej Polsce!". O co mu chodzi?

Dj Adamus jest wielkim fanem Tajlandii - był tam wielokrotnie, także w ostatnie wakacje. Jest również miłośnikiem tamtejszej kuchni.  Kiedy obejrzał jeden ze starszych odcinków "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler, która ratowała tajską knajpę, mocno się zdenerwował! Dj Adamus krytykuje Magdę Gessler! Na swoim Facebooku Adam napisał: kuchenna rewolucja z Magda G ... W tajskiej knajpie ... Oglądam i nie wierze .... Czy ta tępa dzida była kiedyś w Tajlandi ...wciska kit całej Polsce ... (pis. oryginalna ) O co chodzi? Adamusowi nie spodobało się to, że Gessler była przeciwna używaniu trawy cytrynowej i chilli, a to w tajskiej kuchni jest niezbędne! Dj Adamus w Top Chef Zainteresowanie Dj Adamusa azjatyckimi specjałami docenili również producenci Top Chefa. Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się w jednym z odcinków programu!   Co sądzicie o jego mocnych słowach na temat Magdy? Czy restauratorka odpowie?   Zobacz też: Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!      

Lara Gessler jest zazdrosna o swojego chłopaka?
ONS
TV-Show
TYLKO U NAS! Lara Gessler dostanie swój program w Polsacie? "Nina Terentiew jest nią zachwycona!"
TYLKO U NAS! Lara Gessler dostanie swój program w Polsacie? "Nina Terentiew jest nią zachwycona!"

Lara Gessler zarządza trzema restauracji, pisze bloga o jedzeniu, a niedawno wydała swoją pierwszą książkę kucharską „Słodki zielnik Lary”. Teraz Lara Gessler (26) ma też szansę zostać gwiazdą telewizji i stać się konkurentką swojej mamy. Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN, a Larę chce mieć w swoich szeregach Polsat! Córka Magdy Gessler wystąpi gościnnie w jednym z odcinków show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, ale Polsat ma dla niej kolejne oferty. Nina Terentiew jest nią zachwycona i chce jej zaproponować nie tylko stałą posadę jurora w „Top Chefie”, ale i chciałaby powierzyć jej prowadzenie programu cukierniczego – zdradza nam osoba z Polsatu. Czy Lara okaże się lepsza w robieniu show przed kamerami niż jej mama? Bardzo chcemy się przekonać.   Cały materiał o Larze Gessler w najnowszym numerze "Flesza".   ZOBACZ:  Lara Gessler porównała swoją mamę do... księżnej Diany! O co chodzi?!   Lara Gessler zostanie gwiazdą telewizji?   Lara coraz częściej pojawia się na salonach, a paparazzi śledzą każdy jej krok! Lara Gessler z chłopakiem

Lara Gessler, Magda Gessler
ONS
TV-Show
Lara Gessler chce robić karierę w TV z dala od matki? Już wkrótce pojawi się w kulinarnym show konkurencyjnej stacji!
Lara Gessler chce robić karierę w TV z dala od matki? Już wkrótce pojawi się w kulinarnym show konkurencyjnej stacji!

Lara Gessler będzie pracować w Polsacie? Córka Magdy Gessler, która powoli buduje swoją pozycję w show-biznesie, podobno ma być blisko podpisania kontraktu właśnie z tą stacją -  czytamy na łamach "Faktu". Blogerka i autorka książki "Słodkiego zielnika Lary" podobno woli pracować dla Polsatu, żeby uniknąć opinii, że pracę załatwiła jej mama. Magda Gessler od lat współpracuje ze stacją TVN, gdzie m.in. prowadzi słynne "Kuchenne Rewolucje" oraz jest jurorką w programie "MasterChef". Do tej pory jej córka, Lara, była znana głównie ze swojego bloga kulinarnego. Ma za sobą już również debiut książkowy. A teraz przyszła pora na telewizję.   Polecamy: Czy opłaca się prowadzić blog modowy – na czym zarabiają blogerki modowe? Wkrótce pojawi się gościnnie w ich show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Wszyscy uważają, że to początek dłuższej współpracy - czytamy w "Fakcie". Pojawiła się również informacja, że Lara Gessler jest w trakcie rozmów o swoim autorskim programie kulinarnym. Czy będzie on hitem na miarę show z udziałem Magdy Gessler? Czas pokaże. My już nie możemy się doczekać telewizyjnego debiutu Lary!   Zobacz też: Lara Gessler fotografuje się z jedzeniem w centrum Warszawy. Nowe fotki na bloga? ;) ZDJĘCIA   Lara Gessler pojawi się gościnnie w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".   Czy to początek dłuższej współpracy z Polsatem? Przekonamy się już wkrótce!   A co na to Magda Gessler? ;) Królowa kulinariów od lat współpracuje ze stacją TVN.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner