ONS

Perfekcyjna Pani Domu zdradza sekret swojej figury

ONS

Już od kilku miesięcy Małgorzata Rozenek prowadzi polską wersję programu "Perfekcyjna Pani Domu". W nowym show w stacji TVN Style prowadząca pomaga gospodyniom domowym jak uporać się z bałaganem w ich domu. Małgorzata Rozenek z dnia na dzień stała się popularna, a jej rad wysłuchuje coraz więcej widzów.Okazuje się, że żona aktora Jacka Rozenka również w kuchni jest perfekcjonistką. W rozmowie z magazynem "Pani domu" zdradziła jak się odżywia.

- Staram się gotować przede wszystkim zdrowo. Świeże warzywa i owoce to podstawa. Dużo kasz, mało tłuszczu. Po szkole baletowej przez trzy lata mieszkałam we Francji, gdzie skończyłam prestiżową akademię kulinarną. Nauczyłam się tam, że rosół ma smakować rosołem, mięso mięsem, a nie przyprawami czy jakimiś "ulepszaczami"- wyznała Perfekcyjna Pani Domu.

Nowa gwiazda telewizji przyznała również, że jej pociechy nie dostaną od niej hamburgerów, słodyczy czy chipsów. Małgorzata Rozenek chce, żeby 6-letni Stanisław i 2-letni Tadeusz zdrowo się odżywiali.

Wszystko wskazuje więc na to, że Małgorzata Rozenek poradziłaby sobie również we własnym programie kulinarnym!

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30