Dieta Iwony Pavlovic
ONS

Pavlovic schudła 12 kilogramów! Wszystko dzięki specjalnej diecie

Dieta Iwony Pavlovic
ONS

Iwona Pavlovic popularność zdobyła dzięki roli jurora w "Tańcu z gwiazdami". Była tancerka i choreograf w programie zasłynęła z ostrych słów krytyki, dzięki czemu zyskała przydomek "Czarna Mamba".

O Pavlovic media rozpisywały się w przeszłości często w kontekście jej wagi. Iwona ma bowiem skłonności do efektu jo-jo. Jednak jurorka "TzG" pod wpływem informacji na temat kolejnej edycji tanecznego show postanowiła wziąć się za siebie. Iwona od kilku tygodni jest na diecie, a także ćwiczy pod okiem Konrada Gacy - gwiazdy polskiego programu "Fat Killers".

- Dieta Iwony została skomponowana zgodnie z jej upodobaniami i zapotrzebowaniem organizmu. Jest w niej bardzo dużo ryb, płatków owsianych i owoców. Oczywiście Iwona je również dużo warzyw. Szczególnie upodobała sobie zestaw sałat z burakami, papryką i pomidorami. Głód zaspokaja także jajkami. Jeśli sięga po mięso, jest to najczęściej chuda grillowana pierś z kurczaka - zdradził w rozmowie z "Faktem" trener celebrytki.


Gaca powiedział również kilka słów na temat treningu Pavlovic na siłowni:

- Iwona ćwiczy maksymalnie trzy razy w tygodniu. Zazwyczaj jest to rower poziomy, bieżnia i elipsa.


Dzięki diecie i wysiłkowi fizycznemu Pavlovic schudła już 12 kilogramów. Tabloid zapewnia, że Iwona nie zamierza zaprzestać na tym wyniku. Oby tylko nie przesadziła.

Ivona Pavlovic w teatrze Capitol

Jak i ile chudną polskie gwiazdy:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00