Anna Lewandowska o zdrowym odżywianiu

Anna Lewandowska promuje drogie diety? Trenerka odpowiedziała na te zarzuty

Anna Lewandowska o zdrowym odżywianiu

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego namawia Polki do zdrowego stylu życia. Na swoim blogu sportsmenka doradza swoim fankom jak ćwiczyć oraz jaką stosować dietę. Niestety zamieszczane przez Lewandowską przepisy na zdrowe dania często są krytykowane przez internautow, które zarzucają Annie, że używa zbyt drogich składników. Ostatnio Anna Lewandowska musiała tłumaczyć się z tego, że jadła wegańskie lody. Zobacz: Internauci znów atakują Annę Lewandowską. O co poszło? O wegańskie lody!

Sprawę drogich posiłków postanowiła wreszcie skomentować sama Anna Lewadowska. W rozmowie z lifestylenewseria.pl trenerka zapewnia, że zdrowe odżywianie nie wymaga grubego portfela.

- Zdrowa dieta nie musi być droga i droga nie jest. Śniadanie za 50 zł to nieprawda. Zdrowa dieta to przede wszystkim warzywa, kasze, owoce, odpowiednie białko, czyli to z ryb czy mięsa. Ja akurat nie jem mięsa, ale nie namawiam nikogo do rezygnacji, tylko np. do tego, żeby to mięso dobrze doprawić, aby zmienić kwasowo-zasadowość produktów.


Przy okazji sportsmenka zdradziła, że dzięki używaniu specjalnych pojemników w których zabiera wcześniej przygotowane potrawy jest nazywana "Królową lunch boksów".  Anna Lewandowska wszędzie zabiera swoje lunch boksy. Tak też było kiedy kilka miesięcy temu leciała do Japonii. W jej walizce nie mogło zabraknąć pudełek ze zdrowym pożywieniem. Zobacz: Lewandowska wyleciała do Japonii. Zabrała na czas wizyty własny prowiant

- Mamy już lunch boksy w różnych postaciach. Do zup, śniadaniowe, na obiad. Używam takich, w których przechowywanie potraw jest zdrowe, czyli np. szklanych. Już nawet się śmieję, że się kojarzę z nimi. Nawet gdzieś spotkałam się z określeniem królowa lunch boksów, i nawet podoba mi się.


Korzystacie z porad Anny Lewandowskiej jak zdrowo się odżywiać?

Zobacz na Polki.pl: Anna Lewandowska nie radzi sobie z krytyką?


Anna Lewandowska

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08