Anna Lewandowska ma niesamowitą figurę - jest umięśniona, ale przy okazji bardzo kobieca. Kobiety w całej Polsce chcą wyglądać jak ona. Wszyscy wiedzą, że Ania bardzo stawia na aktywność fizyczną, dzięki której spala kalorie i rzeźbi swoje ciało. Podstawą jest jednak odpowiednia dieta. Co Ania je na śniadanie, obiad i kolację? Zobaczcie przykłady przepysznych (i bardzo zdrowych!) dań, dzięki którym Lewandowska utrzymuje zgrabną sylwetkę.

Reklama

Zobacz także: ile kalorii ma banan

Więcej: Anna Lewandowska zmieniła kolor włosów! Fanka zwróciła uwagę też na jej biust, a Lewandowska odpowiedziała

Ania Lewandowska nie je dużo pieczywa. Na śniadanie na przykład zamiast kanapek wybiera coś lżejszego, ale zarazem bardziej pożywnego! Biały mus na mleczku kokosowym ze świeżymi owocami to strzał w dziesiątkę.

A na lunch? Tutaj sprawdzi się genialnie prosta zupa przepisu Ani - lekko ekstrawagancka zupa krem z topinamburu.

Instagram


Czas na danie główne. Tuńczyk z ryżem na szparagach. Pycha!

A jeśli zgłodniałeś, pozwól sobie w wolnej chwili na odrobinę przyjemności na świeże owoce! Nie ma jeszcze sezonu na maliny, ale możesz kupić na przykład mrożone owoce, lub skusić się na polskie dobre jabłko!

Za mało słodko? Ania Lewandowska proponuje coś słodkiego, ale nie do końca... Połączenie owoców z warzywami w różowym kremie musi być przepyszne!

Zdrowe i przepyszne! Skusicie się na którąś z potraw?

Reklama

Zobacz także: nasiona chia - właściwości i zastosowanie

Reklama
Reklama
Reklama