Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram

Diany z "Rolnik szuka żony" nie było na ślubie Natalii? To już koniec ich przyjaźni?

Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub! Na małej uroczystości weselnej nie zabrakło uczestników z 6. edycji programu. W eleganckiej sukience pojawiła się Ilona z Adrianem, który na ślubie pełnił też funkcję fotografa. Na weselu pojawił się również Jakub Nowak. Wszystko wskazuje na to, że na ślubie Natalii nie pojawiła się Diana. Nie ma jej na żadnym ze zdjęć, a sama opublikowała  relację na Instastories, gdzie pokazała, jak bawi się na spotkaniu ze znajomymi...

To już koniec przyjaźni Diany i Natalii?

Diana po zakończeniu emisji 6. edycji "Rolnik szuka żony" często umieszczała na Instagramie zdjęcia z Natalią. Przyjaźń między uczestniczkami hitu TVP 1 kwitła mimo dzielących je 600 kilometrów. Diana zdradziła, odpowiadając na Instagramie na pytanie jednej z Internautek, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń. Szybko okazało się, że kobiety od początku się polubiły, a między nimi nie było mowy o rywalizacji, bo każda z nich była kandydatką na żonę innego rolnika:

na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie.

Diana i Natalia często się odwiedzały, nawet w trudnym czasie pandemii, kiedy zostały wprowadzone obostrzenia i obowiązywała tzw. "narodowa kwarantanna". Od kilku miesięcy jednak na profilach uczestniczek w mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. 25 lipca odbył się ślub Natalii, ale na żadnym ze zdjęć nie zobaczymy Diany. Jest za to Ilona, która wiosną odwiedziła Natalię i wybrały się razem nad morze. Czyżby przyjaźń uczestniczek "Rolnika" już się zakończyła?

Sami spójrzcie na zdjęcia z wesela Natalii! 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

Na ślubie Natalii z "Rolnik szuka żony" pojawiło się troje uczestników z 6. edycji programu.

Ślub Natalii z Rolnik szuka żony
Instagram/ jaqbn

Wśród nich zabrakło Diany, która jeszcze kilka miesięcy temu podkreślała na Instagramie, że Natalia jest jej przyjaciółką i mimo dużej odległości, jaka je dzieli (ponad 600 km) planują pielęgnować tę znajomość.

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

Tymczasem Diana dzień ślubu Natalii spędziła na wyjściu ze znajomymi. Sami spójrzcie, jakie zdjęcie opublikowała na Instastories wczoraj.

Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26