Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

Diana z "Rolnik szuka żony" spotkała się z koleżankami z programu. Była z nimi Natalia? 

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z koleżankami z programu. Piękna kandydatka Seweryna w hicie TVP nie znalazła miłości, ale poznała za to nowe koleżanki, z którymi do dziś utrzymuje kontakt. W miniony weekend na profilu Diany na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej spotkania z innymi uczestniczkami "Rolnik szuka żony". Czy na fotce jest również Natalia, z którą wydawało się, że Diana zaprzyjaźniła się najbardziej?

Spotkanie uczestniczek programu "Rolnik szuka żony"

Do tej pory wydawało się, że Diana ma najlepsze relacje z Natalią. Po zakończeniu programu kandydatka Seweryna i kandydatka Sławomira zaprzyjaźniły się i często pokazywały w sieci fotki ze swoich spotkań. Niestety, ostatnio okazało się, że Diana nie była obecna na ślubie Natalii i jej partnera. Internauci zaczęli wówczas podejrzewać, że to już koniec przyjaźni Diany i Natalii. 

(...) każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉- komentowała wówczas Diana. 

Teraz Diana zdradziła, że w miniony weekend spotkała się z koleżankami z "Rolnik szuka żony". Na instagramie pojawiły się wspólne fotki Diany oraz kandydatek Adriana z szóstej edycji- Agaty i Wiolety. Na spotkanie zabrakło Natalii. 

Jak internauci skomentowali fotki byłych uczestniczek hitu prowadzonego przez Martę Manowską?

- Ślicznie wyglądacie dziewczyny
- Słodko wyglądacie dziewczyny 😘😘😘❤❤❤
- Piękne💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹- komentują fani. 

Zobaczcie zdjęcia ze spotkania Diany, Agaty i Wiolety!

Zobacz także: Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Diana spotkała się z koleżankami z programu "Rolnik szuka żony".

 

Diana wciąż utrzymuje kontakt z koleżankami, które poznała w hicie TVP.

Diana Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00