Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z wakacji. Wybrała się za granicę!

Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram

Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji. Uczestniczka hitowego programu TVP zdecydowała się na odważną. letnią stylizację. Widać, że Diana uwielbia podkreślać swoje atuty. Z kim się wybrała w podróż? 

Diana z "Rolnik szuka żony" wybrała się na krótkie wakacje!

Diana była jedną z kandydatek Seweryna w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie znalazła miłości i opuściła go z własnego wyboru w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach, kiedy wyszło na jaw, że rolnik nie jest wobec niej szczery.

Teraz Diana często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z podróży. Widać, że to jej pasja. Do tej pory w związku z pandemią wybierała Polskę, ale teraz zdecydowała się na dalszy wyjazd:

Nie licz chwil... spraw, aby to chwile się liczyły"😍
#weekend #trip #litwa  #palanga #pieknydzien #beautifulview  #goodtime  #goodvibes #czarnewłosy  #polishgirls #sukienka  #przyroda  #goodlook  #polishwomen  #mystyle   #hotday  #summer  #lady - napisała Diana na Instagramie. 

Fani "Rolnika" są zachwyceni nowym zdjęciem Diany i w komentarzach komplementują kobietę. 

Ślicznie wyglądasz

Super stylizacja

Diana nie zdradziła na Instagramie, kto towarzyszył jej na wyjeździe, ale niedawno poinformowała, że wybrała się na wesele w charakterze osoby towarzyszącej. Być może już niedługo pochwali się zdjęciem z nowym partnerem?

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 

Diana z "Rolnik szuka żony" niedawno pochwaliła się swoją kreacją, którą wybrała na wesele jako osoba towarzysząca. Znalazła już miłość?

Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36