Dawid Woliński na wakacjach na wyspie Mykanos
Instagram

Seksowny Woliński na wakacjach. Gdzie odpoczywa od pracy?

Dawid Woliński na wakacjach na wyspie Mykanos
Instagram

Niektóre gwiazdy po zakończeniu telewizyjnych ramówek już rozpoczęły swój sezon wakacyjny. Pierwszym celebrytą, który pochwalił się swoim pierwszym letnim urlopem jest Dawid Woliński. Jego jednym z ulubionych kierunków na wypoczynek jest Grecja, a konkretniej malownicza wysepka Mykanos. Projektant od jakiegoś czasu systematycznie pojawia się w tym miejscu, które uważane jest za "raj dla gejów". Fotki ze swoich wycieczek juror "Top Model" zamieścił jak zwykle w sieci.

Woliński na Instagram wrzucił kilka "sweet fotek", w których jest chyba mistrzem. Widzimy na nich perfekcyjnie wyrzeźbione ciało Dawida, nad którym ciężko pracował przez ostatnie kilka miesięcy. Efekt końcowy morderczych treningów na siłowni mogą teraz podziwiać wszyscy, gdy projektant ściągnie koszulkę na plaży czy basenie.

Śledząc aktywność jurora "Top Model" w sieci możemy przypuszczać, że już niebawem czeka nas szersza fotorelacja z jego greckich wakacji. Przy okazji warto przypomnieć sobie zeszłoroczne zdjęcia z pobytu Wolińskiego na Mykanos. W ciągu roku Dawid na prawdę zmienił się w greckiego boga. Przypomnijmy: Tak Woliński odpoczywa na wyspie gejów

Tak Woliński pracował nad muskulaturą:

Więcej na temat Dawid Woliński wakacje gwiazd
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43