Woliński i Tyszka lecą do Bombaju nagrywać "Top Model"

Woliński i Tyszka pławią się w luksusach. Ile za nie zapłacili?

Woliński i Tyszka lecą do Bombaju nagrywać "Top Model"
Dawid Woliński i Marcin Tyszka znani są z tego że uwielbiają luksus. Mogliśmy się o tym przekonać oglądając ich wspólny program "Woli & Tysio", gdy swoje ubrania od światowych projektantów i ekskluzywne francuskie kosmetyki pakowali do ponadczasowych toreb i walizek Louis Vuitton. Ekipa "TopModel" kilka dni temu wyleciała na zdjęcia do Bombaju. W Indiach bowiem zostanie dokonana ostatnia selekcja uczestniczek, która wyłoni trójkę finalistek.

Producenci programu zapewnili jurorom iście gwiazdorskie warunki podczas przelotu do Indii. Na swoich Facebookach Woliński i Tyszka zamieścili zdjęcia z podróży samolotem. Ekipa "Top Model" siedziała w biznes klasie, w której bilet kosztuje ok. 8 000 złotych. Wszyscy podczas lotu mogli swobodnie wyciągnąć nogi i uciąć drzemkę. Dodatkowo stewardessy dbały o komfort ich podróży przynosząc koktajle.

Kilku godzinna podróż w takich warunkach to sama przyjemność. Po wyjściu z samolotu jurorzy z pewnością nie odczuwali żadnego dyskomfortu związanego z lotem. Tylko pozazdrościć.

Zobacz: Sweet focie Dawida Wolińskiego. Piękny?


Woli & Tysi pracują w piekarni:

Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36