Dawid Podsiadło na inauguracji polskiego Harper's Bazaar

Pamiętacie go? Dawid Podsiadło wraca na salony

Dawid Podsiadło na inauguracji polskiego Harper's Bazaar

Na wczorajszej imprezie z okazji premiery polskiego Harper's Baazar pojawiło się wiele gwiazd i znakomitości ze świata mody. Tak prestiżowe wydarzenie mogło być również dobrym pretekstem do przypomnienia o swojej obecności w show-biznesie. Z tej okazji postanowił skorzystać nieco już zapomniany zwycięzca drugiej edycji "X-Factora", Dawid Podsiadło.

Młody wokalista w Muzeum Narodowym pojawił się w eleganckim granatowym garniturze, białej koszuli, czarnym krawacie i błyszczących lakierkach. Całość jego stylizacji przypominała ubiór maturzysty, czekającego na swój egzamin.

Podsiadło tego wieczoru nie mógł odnaleźć się w dość elitarnym towarzystwie. Na jego twarzy malował się strach, niepokój oraz lekka doza niedowierzania. Po zakończeniu programu Dawid nie miał wielu okazji pokazywać się publicznie, dlatego sytuacja, która wczoraj go zastała z pewnością go przytłoczyła.

Jesteśmy ciekawi kiedy zwycięzca "X-Factora" wyda w końcu swój debiutancki singiel i płytę. Może wczorajsze pojawienie się Dawida na imprezie zwiastuje jego powrót? Nagrana wspólnie na potrzeby jednej z akcji charytatywnych piosenka Podsiadły z Tatianą Okupnik odniosło dość słaby rozgłos. Przypomnijmy: Słaby teledysk Dawida Podsiadły i Tatiany Okupnik

Wokalista powinien szybko zabrać się do pracy, gdyż Ewelina Lisowska, z którą rywalizował o głosy widzów w trakcie trwania programu, mimo iż nie wygrała znakomicie radzi sobie na rynku, ba, trafia do grona nawiększych gwiazd.

Tęsknicie za Dawidem?

Dawid Podsiadło na inauguracji polskiego Harper's Bazaar

Gwiazdy na inauguracji Harper's Baazar Polska:

Więcej na temat X-Factor Dawid Podsiadło
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00