Party Stories
Nowy pseudonim Dawida Podsiadło
ONS
Newsy

WPADKA: Kogoś chyba poniosło. Podsiadło na pierwszej dużej okładce jak nie on

Porównajcie twarz Dawida przed i po retuszu

Ofiarami nadmiernej ingerencji grafików w okładki różnych magazynów najczęściej padają kobiety. Niestety, są to zazwyczaj nie najlepsze przeróbki, a gwiazdy stają się obiektami nieprzyjemnych komentarzy w internecie. Przypomnijmy: WPADKA: Zmasakrowana twarz znanej aktorki na okładce

Niestety, podobnie sytuacja się ma z najnowszą okładką miesięcznika dla mężczyzn Logo, na której możemy podziwiać jednego z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju - Dawida Podsiadło. Na okładce muzyk nie jest podobny do siebie, a mocny retusz sprawia, że ciężko go poznać. Na co dzień artysta nie może pochwalić się tak idealną cerą czy zgrabnym nosem. Cóż, czasem jednak liczy się efekt, niż naturalność. Mamy nadzieję, że kolejne okładki będą udane.

A jak wam podoba się okładka z Dawidem?

Zobacz: Podsiadło wkurzył się podczas wywiadu: To jest ku**a przegięcie
Dawid Podsiadło z dziewczyną:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin masakruje Dawida Podsiadło
ONS
Newsy
Korwin kpi z okładki z Podsiadło: Nie przypomnina ludzkiej istoty! Spojrzenie tak puste jak...
Karolina jest na "nie"

Ostatnia okładka miesięcznika Logo z Dawidem Podsiadło wywołała prawdziwą burze w internecie. Po naszej głośnej publikacji, głos w sprawie zabrał sam zainteresowany, który wytłumaczył się z nadmiernego użycia Photoshopu przez grafików. Przypomnijmy: Dawid Podsiadło tłumaczy się z wyretuszowanej okładki. Odpowiedział na nasz artykuł Głos w sprawie mocno wyretuszowanej okładki w swoim nowym felietonie dla "Wprost" postanowiła zabrać Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka nie ma litości dla artysty, który zgodził się na dość karykaturalne zdjęcie na czołówce. Porównuje go do modelek Victoria's Secret, które prawie wszystko mają sztuczne . Ceni go jednak za poczucie humoru: Dawid Podsiadło trafił na okładkę magazynu "Logo". Jakby ktoś nie wiedział, jest to kolorowa gazeta dla panów, przewodnik o tym, na co wydawać pieniądze, jeśli ma się ich za dużo. Na tej okładce Podsiadło został potraktowany jak modelka Victoria's Secret, nie przypomina bowiem ludzkiej istoty, a plastikowe wyobrażenie na jej temat. Biust ma na szczęście własny ale już jego twarz, na co dzień znaczona trądzikiem, jest tak gładka, jakby botoks wypijał na śniadanie, spojrzenie tak puste jak beczka po piwie . Nos mu się nie skrócił i wyprostował. Gdyby był modelem reklamującym wafelki - zgoda, ale to jest ceniony muzyk. Sam Podsiadło jest w szoku. W oświadczeniu napisał, że to nie on, a to co widzimy na okładce, to wizualizacja zmian, które nastąpią w 2015 roku. Fajnie, że ma poczucie humoru - pisze dziennikarka Przypominamy, że nie tylko Dawid zaliczył ostatnio niefortunną okładkę. Od Karoliny oberwało się również Agnieszce Dygant. Zobacz: Korwin wyśmiewa okładkę z Dygant. Grafik zdeformował jej ciało   Dawid Podsiadło z dziewczyną na Fryderykach:

Kasia Zielińska nago w Playboyu
Playboy
Newsy
Już jest! Katarzyna Zielińska nago na okładce Playboya! Zobaczcie!
W takiej wersji Kasi jeszcze nigdy nie widzieliście!

Katarzyna Zielińska nago na okładce "Playboya"! Mamy zdjęcie lutowej okładki słynnego magazynu dla mężczyzn z aktorką w roli głównej. Gwiazda pozuje nago na siedzeniu luksusowego samochodu. Podoba się Wam okładka z Kasią?   Kasia Zielińska nago na okładce Playboya Kasia Zielińska zadebiutowała na okładce "Playboya". Okładkowe zdjęcie jest czarno białe. Czy cała sesja będzie również w takim stylu? Przekonamy się niebawem, kiedy magazyn trafi do sprzedaży.  Co Zielińska mówi na temat okładki Playboya? Sesja to była naprawdę frajda. Miałam przyjemność pracować z prawdziwymi artystami, więc czułam się naprawdę komfortowo. Zdjęcia robił Mateusz Stankiewicz. Lubię jego poczucie estetyki i to jak, jako fotograf, patrzy na kobietę. Współpraca z nim to sama przyjemność - podkreśliła Kasia.  Inne gwiazdy na okładce Playboya W ten sposób Kasia Zielińska dołączyła do takich gwiazd jak Kasia Skrzynecka, Justyna Steczkowska, Anna Mucha, Aneta Zając czy Edyta Górniak, które rozebrały się w Playboyu.    Zobacz:  "Playboy" rezygnuje z nagich zdjęć! Na szczęście mamy archiwalne okładki polskich gwiazd! ZDJĘCIA   Katarzyna Zielińska nago na okładce "Playboya".    Katarzyna Zielińska ma świetne ciało i nie wstydzi się go pokazywać.    Czy okładka Playboya nie przypomina Wam okładki VIVY!?

Dawid Podsiadło o okładce Logo
ONS
Newsy
Dawid Podsiadło tłumaczy się z wyretuszowanej okładki. Odpowiedział na nasz artykuł
"To nie jest moje zdjęcie"

Okładka w dużym stopniu wpływa na sprzedaż gazety, dlatego wydawcy i graficy dopieszczają każdy najdrobniejszy detal na zdjęciu głównego bohatera. Zazwyczaj dążenie do perfekcji kończy się taką wpadką jak ta, która ostatnio przytrafiła się Dawidowi Podsiadło . Zwycięzca "X-Factora" w styczniowym numerze "Logo" ma wyretuszowaną do granic możliwości twarz - w szczególności nos i cerę . Po ostatniej publikacji , w której wytknęliśmy wpadkę grafika, Podsiadło umieścił wpis na Facebooku. Artysta nie ukrywa, że Photoshop "upiększył" go aż za bardzo: Jeżeli jeszcze nie wiecie to w najnowszym numerze Logo przyjemny wywiad z Curly Heads i genet ycznie zmodyfikowany Dawcio na okładce (interpretacja AfterParty). Jestem wdzięczny portalowi AP, za to że przypomniał mi o tym, że moja cera tak naprawdę nie jest gładka jak na załączonym obrazku, i że przecież nos mam też jakiś krzywy a nie taki ładny . Chciałem odpowiedzialnych za wypuszczenie materiału tylko poinformować, że to nie jest zdjęcie Dawida Podsiadło, to projekt korekt plastycznych, które przejdzie na początku roku 2015 w klinice chirurgii plastycznej właśnie. I wtedy to nie będzie wpadka, tylko prawda! Najpierw trzeba pogadać, bym Wam przecież powiedział. Oj głuptaski. Dawid, pozdrawiamy! :) Zobacz: Podsiadło wkurzył się podczas wywiadu: "To jest ku**a przegięcie!" Dawid Podsiadło z dziewczyną na salonach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner