Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dawid Ogrodnik o szkole teatralnej
ONS
Newsy

Nauka w szkole teatralnej od kulis. Ogrodnik: To ocierało się o mobbing psychiczny. Mieliśmy przerąbane

Aktor nie ma najlepszych wspomnień

Dawid Ogrodnik reprezentuje młode i zdolne pokolenie aktorów. Gwiazdor wystąpił już w kilku znakomitych produkcjach, a na ekranach kin właśnie wyświetlany jest kolejny - "Disco Polo". Zobacz: Ogrodnik w teledysku promującym "Disco Polo". Wcielił sie w lidera popularnego zespołu

Jego talent i aparycja zostały docenione też w innej dziedzinie, ponieważ aktor pojawił się na pierwszej, polskiej okładce znanego na świecie magazynu "Esquire". Ogrodnik przy okazji tej sesji udzielił także wywiadu, w którym opowiedział o swoim zawodzie, rolach, a także wspominał szkołę teatralną. Jak się okazuje nie ma on najlepszych wspomnień, a jeden z wykładowców był do tego stopnia nerwowy, że ocierało się to o mobbing:

W trakcie studiów byliśmy zawieszani, były z nami kłopoty. Buntowaliśmy się. Intuicyjnie czuliśmy, że się nas indoktrynuje. Jest w krakowskiej szkole wielu fantastycznych profesorów, którzy nie robią kiełbie we łbie, tylko namawiają do poszukiwań. Ale niestety, część pedagogów chciała, żebyśmy szli ścieżką, którą wydeptali lata temu. W jednym przypadku ocierało się to o mobbing psychiczny. Mieliśmy więc przerąbane, bo się na to nie zgadzaliśmy. Zadawałem sobie pytanie.

Podobają Wam się jego role?

Zobacz: Dawid Ogrodnik - Chce się żyć!
 
 

Ogrodnik i inne gwiazdy przed galą Orły 2014:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kto zagra Zenka Martyniuka
East News, Arch. prywatne
Newsy
Kto zagra w filmie Zenka Martyniuka? Jest dwóch mocnych kandydatów do roli "Króla Disco Polo"!
Kto byłby lepszy?

Powstanie film o Zenku Martyniuku, liderze grupy Akcent! Jak pisze SE.pl, ma to być historia życia "Króla disco polo". Trwa wybór aktora do głównej roli. Według tabloidu, największe szanse mają  Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki.  Jak pisze SE.pl aktorów grających Martyniuka ma być dwóch - "jeden z lat dzieciństwa i drugi z czasów narodzin disco polo". Ostatecznego wyboru ma dokonać sam Zenek. Film nakręci reżyserka Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej.   Kto zagra Zenka Martyniuka?   Zobacz też:  To Zenek Martyniuk wymyślił nazwę "disco polo"! Czego jeszcze nie wiedzieliście o liderze Akcentu?   Głowacki i Ogrodnik mają już doświadczenie z tym gatunkiem muzycznym - obaj grali w filmie "Disco polo".  Ogrodnik opanował nawet z tej okazji trudną sztukę śpiewania manierą Zenona Martyniuka. A do tego idealnie naśladuje ruchy sceniczne wokalisty. Czy dostanie tę rolę?   Zobacz też:  Kto to napisał - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk? Wieszczymy Wam kłopoty z odpowiedzią QUIZ   Zenek Martyniuk przed laty - zdjęcie ślubne:   I Zenek obecnie   Czy zagra go Dawid Ogrodnik?   Czy może Piotr Głowacki:

Dawid Ogrodnik w teledysku disco-polo
Newsy
Ogrodnik w teledysku promującym "Disco Polo". Wcielił sie w lidera popularnego zespołu [WIDEO]
To będzie hit

Do kin wszedł niedawno długo wyczekiwany polskim film "Disco Polo". Główne role przypadły w udziale Dawidowi Ogrodnikowi i Tomaszowi Kotu . Karolina Korwin Piotrowska jeszcze przed premierą zachwalała obraz i zapowiadała, że będzie hitem. Zobacz:  Ten film będzie hitem! Karolina Korwin Piotrowska już jest pod wrażeniem Młody aktor wciela się tam w początkującą gwiazdę muzyki disco-polo, a filmie pojawiają się najbardziej znane utwory z tego gatunku. Pierwszą piosenką promującą dzieło jest "Czekoladka", czyli "Pragnienie miłości" grupy Akcent, którą w debiucie Macieja Bochniaka wykonuje zespół Laser. Co ciekawe, Dawid Ogrodnik opanował trudną sztukę śpiewania manierą Zenona Martyniuka lidera Akcentu. Ponadto idealnie naśladuje ruchy sceniczne wokalisty, co daje powalający efekt. Teledysk już cieszy się popularnością, zresztą zobaczcie sami. Jak Wam się podoba? Zobacz:  Korwin Piotrowska nie przestaje zaskakiwać. Do "Magla towarzyskiego" zaprosiła...   "Czekoladka" - teledysk z filmu "Disco polo". Śpiewa Dawid Ogrodnik     Gwiazdy na premierze "Disco Polo":

Zenek Martyniuk
ONS
Newsy
Kto zagra Zenka Martyniuka w filmie o nim? Wybór jest zaskakujący!

Kto zagra Zenka Martyniuka w filmie biograficznym o życiu króla disco-polo? Kilka tygodni temu "Super Express" informował, że w rolę muzyka wcieli się Antek Królikowski, który ponoć już przygotowuje się do nowego wyzwania. Dziennik twierdził wówczas, że chłopak Julii Wieniawy obserwuje Zenka Martyniuka podczas koncertów i spędza z nim dużo czasu. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że chyba jeszcze nie jest przesądzone, kto tak naprawdę zagra w filmie biograficznym o Martyniuku. Muzyk w jednym z ostatnich wywiadów wskazał dwóch innych aktorów, którzy jego zdaniem świetnie by go zagrali!   Zenek Martyniuk zdradził, kto mógłby go zagrać Zenek Martyniuk był ostatnio gwiazdą programu "Alarm!" w TVP. Muzyk w rozmowie z dziennikarką zdradził, który aktor mógłby go zagrać i wcale nie wskazał Antka Królikowskiego!  Mi się podoba Dawid Ogrodnik - powiedział muzyk. Ostatnio pod uwagę był brany Jacek Braciak. Właściwie można powiedzieć, że nawet bez charakteryzacji jest bardzo podobny do mnie z fryzury i z profilu.  Wygląda więc na to, że producenci wciąż poszukują idealnego kandydata do roli Zenka Martyniuka. Waszym zdaniem który z aktorów najbardziej pasuje do tej roli? Antek Królikowski, Dawid Ogrodnik czy Jacek Braciak?   Zobacz także:  Zenek Martyniuk zagra w "Kogel-mogel 3"? Wiemy, jaką rolę dostał!   Zenek Martyniuk wskazał, który aktor mógłby go zagrać.   Czy będzie to Dawid Ogrodnik?   A może Jacek Braciak? A może jednak Antek Królikowski wcieli się w rolę Zenka Martyniuka?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner