Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

Mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego o narkotykach "Ja chyba spróbowałem wszystkiego". Powiedział też o alkoholizmie rodziców!

Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

Dawid Kwiatkowski od lat podbija listy przebojów i jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Mogłoby się wydawać, że artysta wiedzie bezproblemowe i pełne sukcesów życie, ale nic bardziej mylnego. Ostatnio otwarcie przyznał, że jego mama przez lata zmagała się z alkoholizmem. Teraz natomiast w nowym odcinku podcastu "Dwa Światy" opowiedział o narkotykach i alkoholu, z którymi miał styczność od najmłodszych lat! Zobaczcie, co powiedział.

Szczere wyznanie Dawida Kwiatkowskiego o narkotykach i alkoholu

Dawid Kwiatkowski nie ukrywa, że ma za sobą bardzo trudne chwile. W podcaście "Dwa Światy" wspominał, jak wyglądało jego dorastanie z rodzicami alkoholikami.

Miałem rodziców alkoholików. Zarówno ja, jak moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Tylko, że na końcu ja zostałem z tym sam. Wszyscy się wyprowadzili i był Dawid, 14-letni, który został z tym sam  - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Artysta zwrócił też uwagę, że gdy zaczynał karierę, to miał niemal nieograniczony dostęp do używek. Przyznał, że sam bez problemu mógł pójść w ślady swoich rodziców!

W życiu, które teraz prowadzę, gdy wszedłem do tego showbizu, kiedy alkohol i narkotyki zaczęły spadać z nieba, na afterach, w "Tańcu z gwiazdami", to sobie pomyślałem - Ja pie*rzę - to jest tak łatwa droga, żeby stać się tym, kogo nienawidziłeś w dzieciństwie, czyli własnych rodziców - wyznał Dawid Kwiatkowski.

Obecnie Dawid Kwiatkowski mówi otwarcie, że musiał się pilnować, żeby nie popaść w nałóg!

Wszystko jest dla ludzi i ja chyba spróbowałem wszystkiego, co było dostępne, ale nie popadłem w to, więc się cieszę - powiedział.

Wokalista podkreślił, że nie wstydzi się o tym mówi, za to dzięki swoim doświadczeniom może fanom wprost radzić, by nigdy nie sięgali po narkotyki czy alkohol, bo po używkach wcale nie jest lepiej.

 

Dawid Kwiatkowski chętnie opowiada o swoich doświadczeniach

Dawid Kwiatkowski w różowej koszuli
Instagram

Dawid Kwiatkowski ma za sobą wiele ciężkich chwil

Dawid Kwiatkowski, Instagram
instagram

 

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37