Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

Mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego o narkotykach "Ja chyba spróbowałem wszystkiego". Powiedział też o alkoholizmie rodziców!

Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

Dawid Kwiatkowski od lat podbija listy przebojów i jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Mogłoby się wydawać, że artysta wiedzie bezproblemowe i pełne sukcesów życie, ale nic bardziej mylnego. Ostatnio otwarcie przyznał, że jego mama przez lata zmagała się z alkoholizmem. Teraz natomiast w nowym odcinku podcastu "Dwa Światy" opowiedział o narkotykach i alkoholu, z którymi miał styczność od najmłodszych lat! Zobaczcie, co powiedział.

Szczere wyznanie Dawida Kwiatkowskiego o narkotykach i alkoholu

Dawid Kwiatkowski nie ukrywa, że ma za sobą bardzo trudne chwile. W podcaście "Dwa Światy" wspominał, jak wyglądało jego dorastanie z rodzicami alkoholikami.

Miałem rodziców alkoholików. Zarówno ja, jak moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Tylko, że na końcu ja zostałem z tym sam. Wszyscy się wyprowadzili i był Dawid, 14-letni, który został z tym sam  - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Artysta zwrócił też uwagę, że gdy zaczynał karierę, to miał niemal nieograniczony dostęp do używek. Przyznał, że sam bez problemu mógł pójść w ślady swoich rodziców!

W życiu, które teraz prowadzę, gdy wszedłem do tego showbizu, kiedy alkohol i narkotyki zaczęły spadać z nieba, na afterach, w "Tańcu z gwiazdami", to sobie pomyślałem - Ja pie*rzę - to jest tak łatwa droga, żeby stać się tym, kogo nienawidziłeś w dzieciństwie, czyli własnych rodziców - wyznał Dawid Kwiatkowski.

Obecnie Dawid Kwiatkowski mówi otwarcie, że musiał się pilnować, żeby nie popaść w nałóg!

Wszystko jest dla ludzi i ja chyba spróbowałem wszystkiego, co było dostępne, ale nie popadłem w to, więc się cieszę - powiedział.

Wokalista podkreślił, że nie wstydzi się o tym mówi, za to dzięki swoim doświadczeniom może fanom wprost radzić, by nigdy nie sięgali po narkotyki czy alkohol, bo po używkach wcale nie jest lepiej.

 

Dawid Kwiatkowski chętnie opowiada o swoich doświadczeniach

Dawid Kwiatkowski w różowej koszuli
Instagram

Dawid Kwiatkowski ma za sobą wiele ciężkich chwil

Dawid Kwiatkowski, Instagram
instagram

 

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23