Davina Reeves jest w 4 ciąży
Instagram

Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Prezenterka pochwaliła się radosną informacją

Davina Reeves jest w 4 ciąży
Instagram

 

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze! Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, że do grona ciężarnych gwiazd dołączyła Hanna Konarowska, a teraz okazuje się, że w ciąży jest również znana gwiazda Polsatu. Prezenterka opublikowała w sieci zdjęcie testu ciążowego i zdradziła, że już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Domyślacie się, która gwiazda stacji Polsat spodziewa się dziecka? To piękna Davina Reeves, która prowadziła m.in. wybory Miss i Mistera Supranational. 

 

Davina Reeves spodziewa się czwartego dziecka!

Gwiazda Polsatu już kilka tygodni temu opublikowała w sieci film, na którym razem z rodziną pochwaliła się radosną informacją. 

Będzie czwarte dziecko!- oznajmiła szczęśliwa Davina Reeves.

Ostatnio prezenterka i Miss Nowego Jorku z 2010 roku pokazała również zdjęcie testu ciążowego, który potwierdza, że za kilka miesięcy urodzi kolejne dziecko. Davina urodziła się w Stanach, jednak kiedy poznała swojego swojego obecnego męża, Ireneusza Ciarę, zdecydowali, że zamieszkają w Wałbrzychu. Para ma już dwóch synów i córkę - teraz czekają na narodziny czwartego dziecka! 

Zobaczcie, jak wygląda rodzina gwiazdy Polsatu! Brzuszek Daviny jest już widoczny!

 

Zobacz także: Polska gwiazda pokazała pokoik dla dziecka i przy okazji zdradziła termin porodu!

 

Davina Reeves jest w czwartej ciąży.

 

Gwiazda Polsatu pokazała zdjęcie testu ciążowego.

Gwiazda Polsatu jest w ciąży
Instagram

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13