David Beckham przy trumnie z ciałem Elżbiety II
East News
Newsy

David Beckham oddał hołd królowej Elżbiecie II. Czekał w kolejce ponad 12 godzin [ZDJĘCIA]

Aby oddać hołd królowej Elżbiecie przy trumnie w Pałacu Westminsterskim żałobnicy muszą czekać kilkanaście godzin w ogromnej kolejce. Wśród nich pojawił się David Beckham. Zobaczcie reakcje Brytyjczyków.

Od kilku dni trumna z ciałem Elżbiety II jest wystawiona w pałacu Westminsterskim, gdzie żałobnicy mogą oddawać hołd królowej. Zagraniczne media donoszą, że kolejka w szczytowym momencie wynosiła około 16 kilometrów, a czas oczekiwania nawet i kilkanaście godzin. Wśród pogrążonych w żałobie Brytyjczyków znalazł się również David Beckham.

Dlaczego po śmierci królowej jest mniej kwiatów niż po śmierci księżnej Diany? Znamy odpowiedź!

David Beckham oddał hołd królowej Elżbiecie II

Okazuje się, że David Beckham, jak tysiące innych osób, czekał w kolejce, i to przez ponad 12 godzin. Pojawił się w tłumie około drugiej w nocy, do trumny z ciałem królowej Elżbiety II dotarł około godziny 14. Obecność światowej sławy piłkarza, odznaczonego przez monarchinię Orderem Imperium Brytyjskiego w 2003 roku, wywołała niemałe zamieszanie wśród czekających. Niektórzy zaczęli fotografować się ze sportowcem, ten cierpliwie pozował do zdjęć. Kiedy dostał się do pałacu i znalazł się blisko trumny, fotoreporterzy uchwycili moment, na którym widać, że był bardzo wzruszony.

David Beckham pożegnał królową Elżbietę II
RUBA/BackGrid UK /East News

David Beckham po wyjściu z Pałacu Westminsterskiego udzielił kilku wywiadów, tłumacząc, dlaczego zdecydował oddać się hołd królowej w imieniu całej swojej rodziny:

Wiem, że gdyby moi dziadkowie mogli, byliby tutaj dzisiaj. Pojawiłem się w ich imieniu i w imieniu swojej rodziny, a także po to, żeby celebrować życie królowej z innymi osobami, które tu przyszły. [...] Myślę, że to jest coś, co zawsze chciałem zrobić. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby świętować życie Jej Wysokości, naszej królowej. To wyjątkowe przeżyć coś takiego razem. Myślę, że ona by tego chciała - mówił David.

David Beckham przy trumnie z ciałem Elżbiety II
RUBA/BackGrid UK /East News

Co ciekawe, David Beckham miał ze sobą pączki i inne przekąski, którymi chętnie dzielił się z osobami w kolejce:

Wszyscy chcemy być tu razem, wszyscy chcemy doświadczyć chwili, w której świętujemy niesamowite życie naszej królowej, coś takiego musi być przeżywane razem. Więc jesteśmy tu, jemy Pringles, Sherbert Lemons, kanapki, pączki, pijemy kawę - mówił piłkarza. 

David Beckham przy trumnie z ciałem Elżbiety II
AA/ABACA/Abaca/East News

Zobaczcie zdjęcia Davida oraz nagrania, które trafiły do sieci. Musimy przyznać, że postawa Beckhama i jego zachowanie zasługują na wielki szacunek!

Zobacz także: Dramat przy trumnie Elżbiety II. To stało się na oczach rodziny królewskiej

David Beckham w kolejce do trumny
AA/ABACA/Abaca/East News

 

 

 

 

Groźny incydent przy trumnie z ciałem Elżbiety II
JAMES MANNING/AFP/East News
Newsy
Mężczyzna rzucił się na trumnę z ciałem Elżbiety II! Groźny incydent w Pałacu Westminsterskim [WIDEO]
W Pałacu Westminsterskim, gdzie żałobnicy mogą oddawać hołd królowej Elżbiecie II, doszło do poważnego incydentu. Interweniowała policja, mężczyzna został aresztowany!

Do groźnego incydentu doszło w piątek wieczorem w Pałacu Westminsterskim, gdzie żałobnicy mogą oddawać hołd przy trumnie z ciałem królowej Elżbiety II. Jedna z osób czekających w długiej kolejce nagle podbiegła do trumny i chciała jej dotknąć. Niektóre brytyjskie media donoszą zaś, że mężczyzna dodatkowo próbował ściągnąć z trumny królewski sztandar. Zobaczcie nagranie, które krąży w sieci i błyskawiczną reakcję straży! Incydent przy trumnie z ciałem Elżbiety II Od środy trumna z ciałem Elżbiety II jest wystawiona na widok publiczny w Pałacu Westminsterskim - żałobnicy ustawiają się w gigantycznych kolejkach by oddać hołd królowej. Wśród nich znalazł się m.in. David Beckham, który czekał aż 12 godzin na swoją kolej. W piątek wieczorem przy trumnie doszło do poważnego incydentu - mężczyzna, który czekał w kolejce, nagle podbiegł do trumny, chcąc jej dotknąć lub, jak podają rozbieżnie brytyjskie dzienniki, zerwać z niej królewski sztandar. Na szczęście błyskawicznie interweniowała straż, która go obezwładniła i przekazała w ręce londyńskiej policji. Trafił do aresztu: Dowództwo Ochrony Parlamentarnej i Dyplomatycznej zatrzymało mężczyznę w Westminster Hall. Został on aresztowany za przestępstwo na podstawie ustawy o porządku publicznym - brzmi treść oświadczenia Scotland Yard. W sieci pojawiło się nagranie z interwencji oraz relacje świadków, którzy byli przerażeni: Ludzie histerycznie płakali - czytamy na "Daily Mail" Zobaczcie, jak to wyglądało: Man arrested for attempting to grab Queen’s coffin at Westminster Hall. Police were quick to stop the man is now in custody. #QueenElizabeth #funeral #RoyalFamily pic.twitter.com/8X46K4iX0m — Celebravious (@SteveMcMillen5) September 17, 2022   Trumna z ciałem Elżbiety II zostanie w...

Królowa Elżbieta II nie żyje
BEN STANSALL/AFP/East News
Newsy
Brytyjska prasa żegna królową Elżbietę II w wyjątkowy sposób. Te okładki przejdą do historii
Królowa Elżbieta II nie żyje. Brytyjska prasa pięknie uczciła pamięć monarchini. O tych okładkach świat nigdy nie zapomni...

W czwartek, 8 września, Pałac Buckingham przekazał tragiczną wiadomość - królowa Elżbieta II nie żyje. Wiadomość o śmierci brytyjskiej monarchini pogrążyła Brytyjczyków w ogromnym smutku. Dziś żegnają ją wszyscy, w tym oczywiście brytyjskie media i prasa. W sieci pojawiły się okładki magazynów, jakie właśnie pojawiły się w brytyjskiej prasie. Są naprawdę wyjątkowe i wzruszające. Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak żegna ją brytyjska prasa Królowa Elżbieta II zmarła w wieku 96 lat . Jak poinformował Pałac Buckingham w swoim oświadczeniu, monarchini odeszła w spokoju, w swojej rezydencji w Balmoral, w Szkocji. Pogrzeb królowej Elżbiety II odbędzie się w poniedziałek, 19 września. Uroczystość będzie miała charakter państwowy i wezmą w niej udział urzędnicy państwowi z całego świata. Ciało królowej spocznie zaś w zamkowej kaplicy Króla Jerzego VI. Zobacz także:  Książę William został następcą tronu po śmierci Elżbiety II. Otrzymał nowy tytuł Do czasu pogrzebu monarchini, brytyjskie media będą nadawały programy i serwisy informacyjne tylko na temat królowej. Dziś z kolei na rynku ukazały się pierwsze okładki brytyjskiej prasy po śmierci królowej Elżbiety II . Zdecydowanie przejdą one do historii. Wzruszające tytuły, piękne zdjęcia. Zobaczcie, jak brytyjska prasa uczciła pamięć monarchini.  Tomorrow's front page: 'You did your duty, Ma'am'💔 https://t.co/idnY1TzJhL #TheQueen #TomorrowsPapersToday pic.twitter.com/4sBqiRQVT9 — Daily Star (@dailystar) September 8, 2022 On tomorrow's front page: 'We loved you, Ma'am' https://t.co/0omqhOXoZY pic.twitter.com/4RQIFr19tm — The Sun (@TheSun) September 8, 2022 The front page of tomorrow's Daily Telegraph: 'Grief is the price we pay for love' - HM Queen Elizabeth II...

Pogrzeb Elżbiety II
Emilio Morenatti/Associated Press/East News
Newsy
Tłumy żegnają królową Elżbietę II. Wzruszające zdjęcia z konduktu żałobnego
Historia dzieje się na naszych oczach. Trwa uroczysty przejazd trumny królowej Elżbiety II ulicami Londynu.

Trwają uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II. Tuż po zakończeniu nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim, trumna z ciałem monarchini wyruszyła w kondukcie żałobnym ulicami Londynu. Tłumy Brytyjczyków żegnają Jej Królewską Mość. Kondukt żałobny królowej Elżbiety II Wielka Brytania i cały świat żegnają dziś Jej Królewską Mość. W Opactwie Westminsterskim od godz. 11:30 (czasu polskiego) tłumy żałobników  zjechały na pogrzeb królowej Elżbiety II . Uroczystości pogrzebowe zmarłej monarchini potrwają cały dzień. Tuż po przejeździe trumny Elżbiety II z Westminster Hall do Opactwa Westminsterskiego, byliśmy świadkami uroczystej ceremonii z udziałem najbliższych Jej Wysokości. Pogrążona w rozpaczy księżna Kate żegnała Elżbietę II  w towarzystwie dwójki swoich starszych dzieci - księcia George'a oraz księżniczki Charlotte. Także król Karol III nie mógł powstrzymać targających nim emocji. Tuż po zakończeniu mszy świętej w Opactwie Westminsterskim, ulicami Londynu rozpoczął się kondukt żałobny zmarłej Elżbiety II. Zobacz także:   Pierwsze zdjęcia z pogrzebu królowej Elżbiety II. Wśród żałobników dzieci królowej małżonki  Trasa konduktu, prowadzonego przez Brytyjską Marynarkę Wojenną, wiedzie wzdłuż Pałacu Westminsterskiego, czyli siedziby parlamentu, przez rządową aleję Whitehall, plac defiladowy Horse Guards Parade, aleję The Mall do Pałacu Buckingham. Kondukt pogrzebowy minie go z prawej strony, udając się następnie w kierunku łuku triumfalnego Wellington Arch. Tam również fani brytyjskiej rodziny królewskiej  mogli pożegnać swoją ukochaną królową.  Na czele konduktu idzie konny oddział londyńskiej policji metropolitalnej, następnie oddział Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej, Gurkhowie, przedstawiciele sił zbrojnych...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik