Dariusz K. podczas procesu, Izabela Adamczyk robi sobie selfie
Instagram

Kryzys w małżeństwie Dariusza K.? Izy nie było w sądzie, a teraz odpoczywa na Mazurach i pokazuje zdjęcie w bikini!

Dariusz K. podczas procesu, Izabela Adamczyk robi sobie selfie
Instagram

Kilka dni temu Dariusz K. usłyszał wyrok w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Muzyk został skazany na 7 lat pozbawienia wolności, z czego już niemal 2 lata odsiedział w areszcie. Jego adwokaci walczyli o jak najniższy wyrok, tłumacząc, że muzyk przeżył załamanie po rozstaniu z Edytą Górniak, dlatego był w kiepskiej kondycji psychicznej i wsiadł za kółko pod wpływem kokainy. Podczas ostatniej rozprawy na sali nie była obecna jego żona, Izabela Adamczyk. Czyżby para przechodziła kryzys?

Izabela Adamczyk odpoczywa na Mazurach!

Jeszcze kilka tygodni temu Izabela Adamczyk towarzyszyła ukochanemu podczas kolejnych rozpraw w sądzie. Na korytarzu przed salą przytulali się i całowali. Widać było, że mimo traumatycznych przeżyć i rozłąki, cały czas są blisko i kochają się. Jednak podczas odczytywania wyroku w sprawie wypadku Dariusza K., Iza nie zjawiła się w sądzie. Mało tego! Nie wygląda na to, żeby Iza Adamczyk przejęła się tym, że jej ukochany odsiedzi w więzieniu jeszcze kilka lat. Aktualnie Iza wypoczywa na Mazurach i jak czytamy w opisie do zdjęcia, które dodała: "chilluje się".  

 

ZOBACZ: Dariusz K. znów stanął przed sądem! Towarzyszyła mu żona Izabela ZDJĘCIA

 

Iza Adamczyk odpoczywa na wakacjach

Izabela Adamczyk w bikini
Instagram

 

Przeglądając Instagram Izy można odnieść wrażenie, że bez Dariusza K. Iza radzi sobie świetnie. Wrzuca zdjęcia z zakupów, spotkań z przyjaciółmi, podróży, przejażdżek skuterem... Nie zabrakło też zmysłowego selfie!

Naga Izabela Adamczyk
Instagram

Kilka dni temu Dariusz Krupa usłyszał wyrok

Dariusz Krupa czeka na wyrok

Iza wspierała Darka podczas procesu, ale na odczytaniu wyroku nie pojawiła się.

Iza Adamczyk w białej koszuli

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13