Izabela Adamczyk i Dariusz K. w sądzie Dariusz K. w sądzie Izabela Adamczyk w sądzie Dariusz K. w sądzie Izabela Adamczyk w sądzie
Izabela Adamczyk i Dariusz K. w sądzie
1/6
Izabela Adamczyk i Dariusz K. w sądzie

W Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa odbyła się kolejna rozprawa sądowa przeciwko Dariuszowi K., byłemu mężowi Edyty Górniak, który w lipcu 2014 roku, będąc pod wpływem narkotyków spowodował śmiertelny wypadek. Od tamtego czasu muzyk przebywa w areszcie. Według informacji "Faktu" nie zapadł jeszcze wyrok w tej sprawie.

 

Proces Dariusz K. ciągnie się już od prawie dwóch lat. Muzyk jest oskarżony o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem kokainy. Grozi mu do 12 lat więzienia. Były mąż Edyty Górniak zeznawał, że tego dnia nie brał narkotyków, a wypadek spowodował w wyniku stresu związanego z rozstaniem z piosenkarką. Na rozprawach sądowych dzielnie wspiera go obecna żona, Izabela Adamczyk, która zawsze pojawia się podczas procesów.

 

Kiedy zakończy się proces muzyka? Zobaczcie zdjęcia z kolejnej rozprawy Dariusza K.!

 

Zobacz także: Dariusz K. nie przyznaje się do zabójstwa. Sprawę skomentował prokurator

2/6
Dariusz K. w sądzie

Historia z Dariuszem K. jest jednym z największych skandali w polskim show-biznesie ostatnich lat. Dariusz K. nie przyznaje się do winy.

3/6
Izabela Adamczyk w sądzie

Izabela Adamczyk zawsze wspiera swojego męża, Dariusza K.

4/6
Dariusz K. w sądzie

Dariusz K. od lipca 2014 roku przebywa w areszcie.

5/6
Izabela Adamczyk w sądzie
6/6
Dariusz K. w sądzie
Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk