Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Dariusz K. aresztowany! Rodzina jest w szoku

Co grozi byłemu mężowi Edyty Górniak?

Izabela Adamczyk bardzo wspiera Dariusza K., mimo że początki ich związku były trudne, bo muzyk nie chciał uznać córki.

Przed byłym mężem Edyty Górniak i jego rodziną jest trudny czas! 13 lipca Dariusz K., będąc pod wpływem kokainy, śmiertelnie potrącił na pasach kobietę. A już wydawało się, że producent muzyczny i menedżer gwiazd dramatyczne przeżycia ma za sobą. Po trudnym rozwodzie z Edytą Górniak, sądowej batalii z modelką Izabelą Adamczyk o ustalenie ojcostwa ich córki wyszedł w końcu na prostą. Okazało się, że jest zupełnie inaczej. Podobno ma długi i jest uzależniony od narkotyków. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a za zabicie kobiety grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Dariusz K.
Newsy
Dariusz K. w sądzie z żoną Izabelą. Miłość kwitnie mimo rozłąki? ZDJĘCIA
Dariusz K. w sądzie z żoną Izabelą. Miłość kwitnie mimo rozłąki? ZDJĘCIA
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: Jest w złym stanie. On bardzo chce...
Izabela Adamczyk broni oskarżonego

Nie milkną echa tragicznego wypadku sprzed dwóch tygodni, kiedy to Dariusz K ., były mąż Edyty Górniak, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na warszawskim Ursynowie. Muzyk przebywa obecnie w areszcie, a jego prawnicy wybrali już linię obrony dla oskarżonego. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony O los Darka K. najbardziej martwią się jego rodzice oraz ukochana, Izabela Adamczyk , która najbardziej przeżywa to, że znajduje się obecnie w areszcie. Z partnerką muzyka skontaktował się "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem Adamczyk zdradza również, że Darek ma zamiar przeprosić rodzinę zmarłej kobiety: Ja i nasze córki przeżywamy to, co się stało i jak Darek opisywany jest teraz w mediach. On jest w bardzo złym stanie psychicznym. Darek przede wszystkim chce mieć możliwość przeproszenia i zadośćuczynienia rodzinie - mówi w rozmowie z "Show" Adamczyk Były mąż Edyty tuż przed wypadkiem odwiedził swoją ciocię, Krystynę. Jej zeznania w procesie mogą okazać się bardzo ważne: Był u mnie tego dnia około godziny 16:30. Obiecał, że pomoże mi w zakupach. N iedawno miałam operację i Darek starał mi się pomóc. Tego dnia był taki, jak zwykle. Czysty, pachnący. Nie zauważyłam, aby był zdenerwowany czy niewyspany . Jedyną rzeczą, na którą zwróciłam uwagę był fakt, że tuż przed wyjściem odwrócił się do mnie i powiedział: Jak dobrze, że ciebie mam". Teraz zastanawiam się, czy nie chciał mi przypadkiem czegoś powiedzieć - mówi ciocia Dariusza K. Co sądzicie o całej historii? Zobacz:  Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Górniak   Tak mieszkał Dariusz K:

Dariusz Krupa z córką i Izabela Adamczyk
Fakt.pl, 7 grudnia 2013
Newsy
Dariusz Krupa ma nową rodzinę: ukochaną kobietę i małą córkę!
Były mąż Górniak ułożył sobie życie na nowo

Małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy przetrwało pięć lat i zakończyło się jednym z najgłośniejszych rozwodów w historii polskiego show-biznesu. Wokalistka po rozstaniu nie szczędziła ostrych słów pod adresem byłego męża. Przypomnijmy: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze" Po rozwodzie z Górniak Krupę łączono z Izabelą Adamczyk , instruktorką fitness i gwiazdą jednej z okładek "CKM". Jakiś czas temu jedna z gazet podała nawet, że para doczekała się dziecka. Darek jednak gorąco zaprzeczał wszystkim plotkom lub w ogóle nie chciał komentować doniesień na temat swojego życia prywatnego. W końcu jednak sytuacja się zmieniła. Jak donosi "Fakt", Krupa nie ukrywa już swojej nowej rodziny. Według relacji dziennika i załączonych zdjęć, były mąż Górniak żyje w szczęśliwym związku ze wspomnianą Adamczyk i wraz z nią wychowuje ich 2-letnią córkę, Leę . Ostatnio paparazzi przyłapali ich podczas zakupów w centrum handlowym. Tak wygląda nowa wybranka Dariusza Krupy i jego córka. Uroczy widok? Zobacz: Górniak niepokoją metody wychowawcze byłego męża fot. Fakt.pl, 7 grudnia 2013  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner