Daria Widawska znudziła się show-biznesem
ONS

Widawska sczerze o bywaniu na imprezach: Nie mogę sie powstrzymać i...

Daria Widawska znudziła się show-biznesem
ONS

Polski show-biznes można podzielić na dwa obozy. Jeden nie widzi nic zdrożnego w bywaniu na salonach i promowaniu siebie oraz swojej twórczości poprzez bankiety, wywiady i szeroko pojęty celebrytyzm. Inni natomiast mają z tym pewien problem. Do tego grona z pewnością zalicza się Daria Widawska. Przypomnijmy: "Dostają role przez okładki, a nie umiejętności"

W najnowszym wywiadzie Widawska przyznaje, że stara się traktować swoje obowiązki poważnie - pojawia się na różnych wydarzeniach, rozmawia z dziennikarzami i pielęgnuje kontakt z mediami. Z drugiej strony nie ukrywa, że show-biznes już ją znudził. Pozwala też sobie na żarty z producentów, z którymi współpracuje. Na jakie konkretnie? W rozmowie z "Faktem" Daria zdradza, że zdarza jej się zapewniać ich o swojej nieobecności na danej imprezie, po czym się na niej znienacka pojawia.
 

Bardzo lubię udzielać wywiadów, staram się przychodzić na różne imprezy i być w środku wydarzeń. Czasem wkręcam producentów, że gdzieś się nie zjawię, a później jestem. Nie mogę się powstrzymać i przychodzę! A tak naprawdę to rzeczywiście nie lubię zbyt często się pokazywać, bo show-biznes mnie nudzi - wyznaje szczerze w "Fakcie" Widawska.


Lubicie Darię Widawską? Jej poczucie humoru i dystans to zdecydowany powiew świeżości w branży.

Zobacz: "Sprzedają się za torebkę i robią sobie zdjęcia z butem!"

Daria Widawska i inne gwiazdy TVN na prezentacji ramówki stacji:

Więcej na temat Daria Widawska
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27