Olga Bołądź krytykuje celebrytki
ONS

Bołądź poniża koleżanki z branży: Sprzedają się za torebkę i robią sobie zdjęcia z butem!

Olga Bołądź krytykuje celebrytki
ONS

Olga Bołądź należy do grona bardziej cenionych w Polsce aktorek. Ona sama rzadko pokazuje się na salonach, widujemy ją zazwyczaj tylko na dużych premierach filmów z jej udziałem bądź branżowych imprezach dla ludzi ze świata kinematografii. Głośno o Bołądź było tylko przy okazji domniemanego romansu z Wojewódzkim, poświęcono też sporo miejsca jej ciąży. Przypomnijmy: Bołądź zachwyca figurą trzy tygodnie po porodzie

Dlaczego niezbyt często widujemy ją w mediach? Odpowiedź wydaje się prozaicznie prosta, szczególnie gdy przeczytamy najnowszy wywiad z gwiazdą w miesięczniku "Sens". Bołądź w bardzo mocnych słowach wypowiada się o celebrytach i przywołuje sytuację, w której sama została określona takim mianem. Nie trzeba chyba dodawać, że niezbyt jej to przypadło do gustu.
 

Zostałam o to ostatnio posądzona w sklepie. „O, pani celebrytko” – mówi jakiś pan. Nawet nie wiadomo, jak się odbić, bo co ja mam mu w ogóle tłumaczyć? Przedstawić się i wykładać mu różnicę pomiędzy aktorką a celebrytką?  Dla mnie celebryci to sympatyczni, ale jednak przypadkowi dostawcy wrażeń dla ogółu, spulchniają gazety i tyle - wyznała w rozmowie z magazynem "Sens".


Aktorka przyznaje, że stara się trzymać swoich zasad, co nie jest szczególnie łatwe, bo w show-biznesie jej koleżanki po fachu dla rozgłosu i pieniędzy są w stanie zrobić naprawdę wiele. Ona sama zaś chce być przede wszystkim aktorką.
 

Mam swoje zasady, choć czasem utrudniają życie, szczególnie w tym biznesie, gdzie ludzie sprzedają się za torebkę, są twarzą rajstop albo dają sobie robić zdjęcie z butem, i to jednym! Wiele czasu zajęło mi w życiu zrozumienie, że mam prawo być sobą. I o tym przede wszystkim będę pamiętać jako matka, człowiek i aktorka - dodaje.


Postawa godna pochwały, ale czy realna do wykonania w polskim show-biznesie?

Zobacz: "Celebrytki robią z siebie idiotki dla kremu, wyglądają jak glonojady!"

Olga Bołądź i gwiazdy serialu "Czas Honoru" w pięknej sesji dla "Vivy!":

Więcej na temat Olga Bołądź celebrytki
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04