Danuta Holecka
EastNews

Danuta Holecka była jedną z nominowanych do Telekamery 2019 w kategorii „Prezenter informacji”. Statuetkę tę zdobył Tomasz Wolny. Ale zanim ją wręczono tradycyjnie wyczytano wszystkich nominowanych. Wszyscy, oprócz Holeckiej, otrzymali brawa od publiczności. Jej nominacja nie spotkała się z uznaniem zebranych gości i dali temu wyraz w postaci ciszy, która zapadła po przeczytaniu przez prowadzących jej nazwiska. Taka sytuacja nie zdarza się często i dlatego odbiła się szerokim echem.

Wpadka podczas Telekamer 2019!

22. gala rozdania Telekamer 2019, podobnie jak w ubiegłym roku, emitowana była wyłącznie w Internecie, jednak popularność tego wydarzenia nadal jest ogromna. W końcu statuetki przyznawane są przez widzów i czytelników Tele Tygodnia, dlatego dla laureatów mają tak duże znaczenie. Jednak po raz pierwszy na gali doszło do takiej sytuacji!

Kiedy padło nazwisko Danuty Holeckiej na sali zapadła cisza. Zamiast braw za nominacje publiczność zebrana na sali nie wykonała żadnego gestu. To jedyna taka sytuacja! Wszyscy pozostali nominowani we wszystkich kategoriach zgodnie ze zwyczajem otrzymali brawa. Goście zebrani na gali w ten sposób zamanifestowali swój brak sympatii dla prezenterki, której zarzuca się stronniczość w przekazywaniu informacji.

TeleKamery 2019 - laureaci

Wśród nagrodzonych statuetkami znaleźli się m.in. Mikołaj Roznerski (aktor roku), Joanna Kulig (aktorka roku), Paulina Sykut (prezenterka pogody) czy Dawid Kwiatkowski (juror roku). Złote TeleKamery odebrały m.in. Martyna Wojciechowska oraz Anita Werner. Muzycznymi gwiazdami gali byli Patrycja i Grzegorz Markowscy. Wśród wręczających zaś brylowała Doda. 

Pełna lista zwycięzców - tutaj.

 

Danuta Holecka nie pojawiła się na TeleKamerach.

ONS.pl

Tomasz Wolny zdobył Telekamerę 2019

East News

Zobacz takżeTelekamery 2019 rozdane! Kto otrzymał nagrody? Pełna lista laureatów

Więcej na temat Telekamery Danuta Holecka