ONS
Newsy

Daniel Olbrychski stracił rolę w „Klanie". Przez jazdę po alkoholu?

Będzie wam go brakować?

 Daniel Olbrychski z pewnością będzie przeklinał dzień, kiedy wsiadł za kierownicę po alkoholu. Aktora zatrzymano półtora tygodnia temu. okazało się, że miał 0.9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natychmiast zostal ostro skrytykowany. Nie pomogły publiczne przeprosiny oraz przyznanie się do błędu. Zobacz też: Olbrychski tłumaczy się z jazdy po alkoholu w DDTVN. Przeprasza Polaków

Wszystko wskazuje na to, że ta niefortunna sytuacja odbije się również na jego karierze i... kieszeni. Olbrychski stracił bowiem rolę w popularnym serialu "Klan". Jak podaje "Super Express" może mieć to związek ze sprawą jazdy pod wpływem alkoholu.

W imieniu panów Wojciecha Niżyńskiego i Pawła Karpińskiego, producentów serialu "Klan", informuję, że postać Arkadiusza Nowika, w którego wciela się Daniel Olbrychski, nie jest obecna w scenariuszach odcinków, powstałych przed przerwą wakacyjną, a które trafią na antenę Jedynki we wrześniu – poinformowała tabloid Anna Wiejowska, rzeczniczka serialu.

Myślicie, że faktycznie podziękowano z powodu jazdy po alkoholu?

Zobacz na Polki.pl: Daniel i Rafał Olbrychscy - Historia lubi się powtarzać Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku
Seriale
Serial "Klan" skończył 20 lat. Zobacz, jak się zmieniły gwiazdy serialu: Kaczorowska, Paschalska i inni GALERIA
Serial "Klan" skończył 20 lat. Zobacz, jak się zmieniły gwiazdy serialu: Kaczorowska, Paschalska i inni GALERIA
Daniel Olbrychski, Kuba Wojewódzki
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z Daniela Olbrychskiego: „Na trzeźwo nie podoła”!
Ostro!

Kronikarz „Polityki” i show-man Kuba Wojewódzki , kreujący się na znawcę show-biznesu, w ostatnim numerze tygodnika spekuluje na temat odejścia Daniela Olbrychskiego z serialu „Klan”:   Prasa spekuluje, że Daniel Olbrychski na skutek swej przygody z prowadzeniem po alkoholu stracił rolę w „Klanie”. Okazało się, że to nieprawda. Daniel sam zrezygnował/ Stwierdził, że na trzeźwo to on tym scenariuszom nie podoła.   W popularnej telenoweli Daniel Olbrychski grał pana Arka Nowika, który uwiódł wdowę po Ryśku Lubiczu - Grażynkę. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu, a Nowik wrócił do swojej żony i następnie wyjechał do pracy za granicę. Jeśli wierzyć prasowym donosom na temat odejścia aktora z „Klanu” - pewnie już nie wróci .      

Daniel Olbrychski w koszuli
Newsy
Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po alkoholu! Jaka jest decyzja sądu?
Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po alkoholu! Jaka jest decyzja sądu?

Daniel Olbrychski  usłyszał wyrok za jazdę autem po alkoholu. Aktor został skazany na karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych i 3-letni zakaz prowadzenia samochodu. Daniel Olbrychski wyrok za wypadek po alkoholu W czerwcu gwiazdor został zatrzymany przez policję, kiedy niedaleko domu, pod Podkową Leśną, prowadził auto po wypiciu wina. Tuż po zdarzeniu  pojawił się w "Dzień Dobry TVN" , gdzie przepraszał za tę sytuację. To jednak nie wystarczyło i znany aktor  Daniel Olbrychski stanął przed sądem . W czwartek w Grodzisku Mazowieckim odbyła się czwarta i ostatnia rozprawa w tej sprawie i ogłoszenie wyroku, na którym - jak informuje SE.pl - aktor się nie zjawił. Sąd zdecydował się na najmniejszy możliwy wymiar kary. Sędzia uzasadnił, że od 1971 roku (czyli odkąd gwiazdor ma prawo jazdy), nie zostało mu ono nigdy cofnięte. Nigdy też wcześniej nie był karany.  Zobacz: Kuba Wojewódzki śmieje się z Daniela Olbrychskiego: „Na trzeźwo nie podoła”!   W czwartek Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po winie Daniel Olbrychski przepraszał w "Dzień Dobry TVN" za jazdę po alkoholu Tuż po zatrzymaniu przez policję Daniela Olbrychskiego wspierała żona

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner