Taniec z Gwiazdami - kto odpadnie dziś?
Wygra?
1/4
Taniec z Gwiazdami - kto odpadnie dziś?

 

Kto wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Już wiosną widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć dziewiątą odsłonę tanecznego show z udziałem gwiazd. Jak już wiemy, w programie z pewnością zobaczymy przystojnego Jakuba Kucnera- o tym, że Mister Polski 2017 wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" stacja Polsat poinformowała podczas wielkiej imprezy Festiwal Piękna. 

Kto jeszcze zatańczy w show? W mediach pojawiło się nazwisko kolejnego uczestnika dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Szczegóły na następnej stronie!

 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" bez Stefano Terrazzino? Jest komentarz tancerza!

2/4
Instagram

Według doniesień "Faktu" w kolejnej odsłonie tanecznego show Polsatu wystąpi Daniel "Qczaj" Kuczaj! Qczaj od kilku lat jest trenerem fitness, wcześniej próbował swoich sił jako aktor i fryzjer.

Daniel Kuczaj motywuje Polki do aktywności sportowej i zdrowego stylu życia- trener od jakiegoś czasu występuje w śniadaniowym programie "DDTVN". Teraz, według doniesień mediów, zobaczymy go z "TzG"!

Daniel jest bardzo podekscytowany i nie może się doczekać treningów. Jest bardzo ciekaw, która profesjonalna tancerka zostanie mu przydzielona- w rozmowie z dziennikiem zdradza osoba z produkcji show. 

Będziecie mu kibicować z "Tańcu z Gwiazdami"? Zobaczcie, kto jeszcze wystąpi w show Polsatu!

 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" nie chce występować w "Tańcu z Gwiazdami" przez jednego jurora! O co chodzi?

 

3/4
Jakub Kucner wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Jak już wiemy, w show zatańczy Jakub Kucner. Kto jeszcze? 

4/4
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"

Kilka tygodni temu "Fakt" informował, że w tanecznym show pojawi się również Dorota Naruszewicz, którą możecie kojarzyć z "Klanu".

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami