East News

 

Poznaliśmy już nowego Mistera Polski. Został nim pochodzący z Łodzi Tomasz Zarzycki. 25-latek zostawił w tyle swoich konkurentów. Teraz będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach. Ciekawe, czy Tomek Zarzycki - tak jak jego poprzednicy - zahaczy się w show-biznesie na dłużej. Przypomnijmy, że Rafał Maślak, Rafał Jonkisz czy też Jakub Kucner wciąż cieszą się ogromną popularnością. Który z nich - według was - zasłużył na miano najseksowniejszego Mistera w historii tego konkursu? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie sami!

POLECAMY: Tomasz Zarzycki został nowym Misterem Polski! Kim jest? Skąd pochodzi? Wiemy wszystko!

 

Rafał Maślak został Misterem Polski w 2014 roku. Jako jeden z pierwszych zdobywców tego tytułu zyskał ogromną popularność i na dobre zadomowił się w show-biznesie. Mimo iż w 2015 roku pojawił się jego następca, Rafał Maślak nadal bryluje na oficjalnych imprezach czy też w programach rozrywkowych. 

 

Rafał Jonkisz w 2015 roku zastąpił Rafała Maślaka. Jemu również udało się zrobić zawrotną karierę. W 2016 roku mogliśmy go podziwiać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Z kolei już niedługo na antenie TVN wystartuje kolejna edycja "Agent Gwiazdy" z jego udziałem! Czekacie? 

 

Jan Dratwicki wywalczył tytuł Mistera Polski w 2016 roku. Reprezentował również nasz kraj na konkursie Mister Supranational. Zasługuje na miano najseksowniejszego polskiego Mistera?

 

Jakub Kucner wywalczył tytuł Mistera Polski w 2017 roku. Jemu również spodobał się świat show-biznesu. Już niedługo zobaczymy go w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Czekacie?

 

Tomasz Zarzycki od dawna zajmuje się modelingiem. Tytuł Mistera Polski 2018 jest dla niego miłą nagrodą. Przystojniak?

Jakub Kucner
Jakub Kucner na 2. urodzinach Hula Kula
Zagłosuj
Jan Dratwicki
Jan Dratwicki w konkursie Mister Supranational 2017
Zagłosuj
ONS
Rafał Maślak
Rafał Maślak na Flesz Fashion Night
Zagłosuj
WBF
Tomasz Zarzycki
Mister Polski 2018, Tomasz Zarzycki, Łódź
Zagłosuj
fot. Mariusz Sęk
Rafał Jonkisz
Rafał Jonkisz na gali Plejady
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Jakub Kucner...
Jan Dratwicki...
Rafał Maślak...
Tomasz Zarzycki...
Rafał Jonkisz...