Dakota Johnson w białej koszuli
East News

Jeszcze do niedawna wszyscy podejrzewali, że Dakota Johnson jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim partnerem Chrisem Martinem. Przyglądano się aktorce w poszukiwaniu ciążowych krągłości, a tymczasem... ona rozstała się z muzykiem! Co się stało i dlaczego związek pary się rozpadł? Przeczytajcie więcej poniżej!

Dakota Johnson nie jest już z Chrisem Martinem

Wydawało się, że Dakota Johnson i Chris Martin tworzą szczęśliwy związek. Mimo że nie afiszowali się ze swoim uczuciem, nie bywali razem na salonach, to jednak nikt nie miał wątpliwości, że para jest w sobie zakochana. Dakota Johnson niechętnie mówiła o tym uczuciu, bojąc się wpuszczać media do swojego prywatnego życia, ale wyglądała na spełnioną w tej relacji. Podejrzewano, że poważne decyzje o ślubie i posiadaniu dzieci są tylko kwestią czasu.

Niestety, okazuje się, że Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się, o czym poinformował "The Sun". 

Mówiło się zaręczynach, ale teraz mówi się, że poszli swoimi drogami, co jest dla wszystkich prawdziwą niespodzianką – zdradza informator.

Na razie para nie komentuje tych doniesień, ale za to Dakota została ostatnio przyłapana przez paparazzi. Aktorka wyglądała na załamaną! Ze smutkiem przeglądała SMS-y. Myślicie, że naprawdę rozstała się z muzykiem?

 

Dakota wyglądała ostatnio na załamaną 

Dakota Johnson smutna czyta sms-y
East News

Dakota naprawdę rozstała się z Martinem?

Dakota Johnson w bluzce w paski
East News

 

Więcej na temat Dakota Johnson