Dagmara Kaźmierska pokazała swojego ukochanego?
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" w końcu pokazała partnera?! Te gorące pocałunki z przystojniakiem nie pozostawiają złudzeń

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego ukochanego?
Instagram

Dagmara Kaźmierska zdecydowała się pokazać światu swojego ukochanego?! Na Instagramie gwiazdy "Królowych życia" pojawiło się kilka zdjęć z mężczyzną, na których bohaterka hitu TTV... całuje się! Oczywiście te fotografie wywołały spore emocje wśród fanów Dagmary. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" pokazała nowe zdjęcie syna i zachwyca się jego sylwetką! "A taki klusek był niedawno"

Gorące romanse i książki celebrytów znajdziesz w tej księgarni. Podaj kod rabatowy Livro i zgarnij gorącą zniżkę.

Dagmara z "Królowych życia" w końcu pokazała partnera?! 

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka "Królowych życia". Już od kilku lat jest prawdziwą gwiazdą tego programu a na Instagramie zgromadziła już prawie 1 milion obserwatorów. Fani na bieżąco śledzą jej losy i z niecierpliwością czekają na kolejne posty. Tym razem Dagmara chyba mocno zaskoczyła swoich wielbicieli!

Na Instagramie Dagmary właśnie pojawiły się nowe zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy "królową życia" razem z dwoma mężczyznami, a podpis pod postem brzmi:

🦋🖤🖤🦋Motyle na palcach 😜Motyle w brzuchu 💖 😛🙈🤷‍♀️ To i na torcie muszą być 🤷‍♀️😛😛🦋🦋🦋🤷‍♀️ Uwielbiam tych Panów 💖Bardzo o mnie dbają 😍😍😍Aczkolwiek każdy inaczej 😉🙈🖤 Tort tak pyszny , że w sekundy rozpracowany 😝😝😝😋 - napisała Dagmara Kaźmierska. 

Jednak na kolejnych fotografiach widzimy gwiazdę już tylko z jednym z tych mężczyzn. Co więcej, Dagmara całuje się na nich właśnie z tym przystojniakiem! Oczywiście to nie umknęło uwadze fanów, którzy pospieszyli z życzeniami dla tej dwójki.

- Nie chcę nic mówić, ale chyba koś tu nam rozkwita 🦋🥰🥰👌👌❤️🤭 pięknie 😘
- Super para, wyjątkowo wspaniała kobieta ❤️🍀
- Cudowni❤️❤️❤️
- Duuuuuuuużo miłości 😍❤️ Jest Pani najlepsza!
- No facet prima sort...😍. Szczęścia !!!❤️ - piszą fani. 

Tak naprawdę jednak nie ma pewności, czy to rzeczywiście jest partner gwiazdy. Dagmara nigdzie tego oficjalnie nie potwierdziła. A Wy, co o tym myślicie? To rzeczywiście ukochany bohaterki "Królowych życia", a może zdjęcia miały tylko podgrzać emocje wśród fanów? Zobaczcie zatem te fotografie i oceńcie sami! 

Dagmara Kaźmierska
Instagram

Dagmara nie szczędziła czułości tajemniczemu mężczyźnie! 

Dagmara Kaźmierska
Instagram

Myślicie, że są parą? 

Dagmara Kaźmierska
Instagram

Gwiazda "Królowych życia" doskonale wie, jak rozgrzać internautów do czerwoności! 

 

Więcej na temat TTV Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48