Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Newsy

Dagmara z "Królowych życia" przyznała się do strasznego uzależnienia: "Dużo przegrałam"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyjawiła swój największy sekret i przyznała się do uzależnienia od hazardu.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyjawiła jeden z największych sekretów! Okazało się, że gwiazda w przeszłości była uzależniona od hazardu. W ten sposób przegrała naprawdę wiele. W szczerym wyznaniu opowiedziała o swoich wielkich błędach, które popełniła w życiu. 

Zobacz także: TTV pokaże program "Kanapowcy" o mężczyznach, którzy chcą wrócić do formy! Przebije "Gogglebox"?

Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" opowiedziała o swoim uzależnieniu od hazardu

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda popularnego programu telewizji TTV "Królowe życia". Jest niezwykle barwną postacią, która zyskała w ostatnim czasie grono sympatyków. Wiele osób uwielbia ją za nietuzinkowe teksty i charyzmatyczną osobowość. Jak się jednak okazało, Dagmara w przeszłości popełniła wiele błędów, których dzisiaj bardzo żałuje. Jednym z nich był hazard, od którego "Królowa życia" była uzależniona.

Dagmara Kaźmierska była ostatnio gościem programu Wp.pl "W łóżku z Oskarem". To właśnie tam wyznała, że zmagała się z potwornym nałogiem jakim jest hazard. Okazało się, że przegrała przez to dużo pieniędzy i pomimo tego, granie w dalszym ciągu ją pociągało.

Grałam, dużo grałam. Czasem człowiek wygrał. [...] Dużo przegrałam. [...] I później już w Polsce też dużo. Więcej w Polsce na maszynach. K*rwa, ale mnie pociągły. Straszne to było. Ale dobrze wszystko, już mam za swoje i już bym nie wrzuciła nigdy. Już nie jestem frajerem. Już bym w maszynę nie wrzuciła pieniędzy. Ale kiedyś po trzy doby od maszyny nie schodziłam. Ja miałam swoje maszyny, miałam pół na pół maszyny, to sobie zawsze odbijałam. [...] Najgorzej to wygrać za szybko - wyznała gwiazda w rozmowie z Wp.pl.

Dagmara opowiedziała również o swoim pobycie w więzieniu. Pobyt w zakładzie karnym pomógł jej jednak wygrać walkę z nałogiem. To właśnie dzięki odsiadce "Królowa życia" zrozumiała swoje błędy i uratowała się od bankructwa. 

Jakoś na szczęście z góry zrobili tak, że człowiek na chleb jeszcze ma, że wszystkiego nie przepuścił. Przez ten zły czas, co mnie nie było, to przestałam grać, a gdy wyszłam, to już nie grałam - przyznała Dagmara Kaźmierska.

Na szczęście Dagmara nie popełnia już błędów z przeszłości i dzisiaj jest zupełnie inną osobą. Cieszymy się, że gwiazda uporała się z uzależnieniem i trzymamy kciuki, aby już nigdy więcej nie doświadczyła w życiu podobnych nieprzyjemności. 

Dagmara z "Królowych życia" przyznała się, że w przeszłości była uzależniona od hazardu. 

Dagmara Kaźmierska z programu
Instagram

Na szczęście zrozumiała swoje błędy i udało jej się wyjść z nałogu. 

Dagmara Kaźmierska o swoim nowym partnerze
Instagram

Zobacz także
Dagmara z królowych życia

"Królowe życia" prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV! Spójrzcie tylko na wyniki oglądalności

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zmieniła fryzurę

Agnieszka z "Gogglebox" pokazała, jak świętowała Dzień Babci. Jej wnuk jest już naprawdę duży!

 

TV-Show
Koniec ze skarpetami w sandałach! Nowy program telewizji TTV będzie hitem!
Koniec ze skarpetami w sandałach! Nowy program telewizji TTV będzie hitem!

  Malwina Wędzikowska, znana stylistka, poprowadzi nowy program w TTV, skierowany głównie do mężczyzn, zagubionych w modzie - „Ostatnia szansa”! Malwina, w rozmowie z Party.pl tłumaczy, że polskie kobiety na ulicach wyglądają coraz lepiej. Gorzej jest zaś z mężczyznami! Dla tych najbardziej niezorientowanych z pomocą przyjdzie właśnie Wędzikowska, która zadba o nowy wizerunek uczestników. Wśród nich znajdzie się m.in. para gejów. Zobaczcie, co mówi nam stylistka.   Zobacz:  Perfekcyjna kontra niesforna! Malwina Wędzikowska ocenia wpadki Kate i Meghan „niedopuszczalne dla księżnej”      

Instagram
Newsy
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyda autobiografię? "Już napisana"!
Ukarze się książka o Dagmarze Kaźmierskiej? Gwiazda programu "Królowe życia" nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

Dagmara Kaźmierska  to jedna z ulubionych uczestniczek hitowego programu "Królowe życia". Odkąd kobieta pojawiła się na ekranach telewizorów, zebrała pokaźne grono fanów, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje już niemal milion osób! Jak się okazuje, gwiazda TTV zaskarbiła sobie ich sympatię swoją szczerością i niezwykłą, dość ekscentryczną osobowością. I choć Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia, a także nie ukrywa nie zawsze chlubnej przeszłości, wygląda na to, że szykuje dla nich prawdziwą bombę! Przy okazji opublikowania zdjęcia sprzed 25. lat, królowa życia napisała słowa, które rozbudziły naszą ciekawość. Czyżby na świat miała wyjść jej biografia?  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! "Miłość fenomenalne uczucie" Dagmara Kaźmierska wyda książkę? "Już napisana" Życie Dagmary Kaźmierskiej było pełne zwrotów akcji. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa ani tego, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, ani tego, że z powodu swojej kryminalnej przeszłości trafiła do więzienia. Dziś, jak sama mówi, nigdy nie popełniłaby błędów z przeszłości i choć Dagmara Kaźmierska słynie ze swojej szczerości, nikt nie ma wątpliwości, że uczestniczka popularnego programu może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Kiedy opublikowała zdjęcie sprzed 25. lat, pod fotografią pojawiły się nie tylko pełne zachwytów komentarze! Gdy jedna z fanek zapytała, kiedy gwiazda TTV opowie swoją historię i zasugerowała napisanie książki, ta udzieliła jej odpowiedzi, której nikt z nas się nie spodziewał. Już napisana. Dopinamy temat - skomentowała Dagmara Kaźmierska. ...

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jak się czuje po wypadku
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" wspomina swój pobyt w więzieniu! Nigdy nie była tak szczera!
Dagmara Kaźmierska wspomina swój pobyt w więzieniu! Wiedzieliście, że gwiazda programu "Królowe życia" kilkanaście miesięcy spędziła w zamknięciu?

Dagmara Kaźmierska wspomina swój pobyt w więzieniu! Wiedzieliście, że gwiazda programu "Królowe życia" kilkanaście miesięcy spędziła w zamknięciu? Dagmara Kaźmierska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek hitowego show emitowanego na antenie TTV. Widzowie pokochali szczerą, charyzmatyczną i przedsiębiorczą gwiazdę "Królowych życia". Dziś Dagmara Kaźmierska ma tysiące fanów, którzy mocno jej kibicują. Niestety, jej życie nie zawsze było tak kolorowe, jak jest dzisiaj. Dagmara Kaźmierska ponad 10 lat temu trafiła bowiem do więzienia! Jak dziś wspomina ten trudny dla niej czas? Dlaczego Dagmara z "Królowych życia" była w więzieniu? Dagmara Kaźmierska wzięła udział w programie "W łóżku z Oskarem" i opowiedziała o trudnych wydarzeniach, kiedy to trafiła do więzienia. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa, że w zamknięciu spędziła 14 miesięcy. Została skazana za prowadzenie agencji towarzyskiej.  Trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością - Dagmara Kaźmierska przyznała w programie "W łóżku z Oskarem" dla wp.pl. (...) nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota - dodała. Dagmara Kaźmierska przyznała, że najbardziej bolała ją rozłąka z synem, który wtedy miał zaledwie 8 lat.  Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu - zdradziła Dagmara z "Królowych życia".  Gwiazda hitu TTV nie ukrywała wzruszenia opowiadając o wielkiej tęsknocie za swoim synem.  Wiedzieliście, że Dagmara Kaźmierska w przeszłości trafiła do więzienia? Zobacz także:   Gwiazda programu...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner