Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"

Dagmara z "Królowych życia" przyznała się do strasznego uzależnienia: "Dużo przegrałam"

Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyjawiła jeden z największych sekretów! Okazało się, że gwiazda w przeszłości była uzależniona od hazardu. W ten sposób przegrała naprawdę wiele. W szczerym wyznaniu opowiedziała o swoich wielkich błędach, które popełniła w życiu. 

Zobacz także: TTV pokaże program "Kanapowcy" o mężczyznach, którzy chcą wrócić do formy! Przebije "Gogglebox"?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" opowiedziała o swoim uzależnieniu od hazardu

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda popularnego programu telewizji TTV "Królowe życia". Jest niezwykle barwną postacią, która zyskała w ostatnim czasie grono sympatyków. Wiele osób uwielbia ją za nietuzinkowe teksty i charyzmatyczną osobowość. Jak się jednak okazało, Dagmara w przeszłości popełniła wiele błędów, których dzisiaj bardzo żałuje. Jednym z nich był hazard, od którego "Królowa życia" była uzależniona.

Dagmara Kaźmierska była ostatnio gościem programu Wp.pl "W łóżku z Oskarem". To właśnie tam wyznała, że zmagała się z potwornym nałogiem jakim jest hazard. Okazało się, że przegrała przez to dużo pieniędzy i pomimo tego, granie w dalszym ciągu ją pociągało.

Grałam, dużo grałam. Czasem człowiek wygrał. [...] Dużo przegrałam. [...] I później już w Polsce też dużo. Więcej w Polsce na maszynach. K*rwa, ale mnie pociągły. Straszne to było. Ale dobrze wszystko, już mam za swoje i już bym nie wrzuciła nigdy. Już nie jestem frajerem. Już bym w maszynę nie wrzuciła pieniędzy. Ale kiedyś po trzy doby od maszyny nie schodziłam. Ja miałam swoje maszyny, miałam pół na pół maszyny, to sobie zawsze odbijałam. [...] Najgorzej to wygrać za szybko - wyznała gwiazda w rozmowie z Wp.pl.

Dagmara opowiedziała również o swoim pobycie w więzieniu. Pobyt w zakładzie karnym pomógł jej jednak wygrać walkę z nałogiem. To właśnie dzięki odsiadce "Królowa życia" zrozumiała swoje błędy i uratowała się od bankructwa. 

Jakoś na szczęście z góry zrobili tak, że człowiek na chleb jeszcze ma, że wszystkiego nie przepuścił. Przez ten zły czas, co mnie nie było, to przestałam grać, a gdy wyszłam, to już nie grałam - przyznała Dagmara Kaźmierska.

Na szczęście Dagmara nie popełnia już błędów z przeszłości i dzisiaj jest zupełnie inną osobą. Cieszymy się, że gwiazda uporała się z uzależnieniem i trzymamy kciuki, aby już nigdy więcej nie doświadczyła w życiu podobnych nieprzyjemności. 

Dagmara z "Królowych życia" przyznała się, że w przeszłości była uzależniona od hazardu. 

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" miała wypadek
Instagram

Na szczęście zrozumiała swoje błędy i udało jej się wyjść z nałogu. 

Dagmara Kaźmierska o swoim nowym partnerze
Instagram

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00