Party Stories
Królowe życia
Instagram
Newsy

Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! "Miłość fenomenalne uczucie"

Dagmara z "Królowych życia" nie przestaje zaskakiwać! Kilka dni temu na Instagramie gwiazdy hitu TTV pojawiły się zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Na jednym z nich Dagmara daje mu czułego całusa, dlatego szybko pojawiły się domysły, że być może jest to jej partner! Jednak teraz widzimy nagranie, na którym bohaterka "Królowych życia" czule przytula się z kolejnym mężczyzną. Zobaczcie! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się niezwykłym prezentem! Dostała go po… wizycie u dentysty!

Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! "Miłość fenomenalne uczucie"

Dagmara Kaźmierska kilka dni temu na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia, które niemalże natychmiast wywołały lawinę spekulacji wśród jej fanów. Wspólne, gorące fotki z pewnym przystojniakiem sprawiły, że wielbiciele gwiazdy "Królowych życia" pomyśleli, że Dagmara zdecydowała się w końcu pokazać im jej partnera życiowego. Bohaterka hitu TTV jednak nie zamieściła żadnych słów wyjaśnienia na ten temat.

Tym razem na Instagramie gwiazdy "Królowych życia" pojawiło się nagranie, na którym czule przytula się z kolejnym przystojniakiem. Pod wideo pojawił się również dość dwuznaczny wpis. 

❤️Miłość fenomenalne uczucie ❤️Jeśli ją mamy czujemy się najwspanialej na Świecie ❤️Jeśli tracimy 😢smutek jest niewyobrażalny ❤️I NIE MA NA NIĄ MOCNYCH 🤔 Co Wy na to ?😘 - napisała pod nagraniem z tajemniczym mężczyzną, Dagmara Kaźmierska. 

Pod najnowszym postem Dagmary oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Część składa gratulacje i życzy "parze" szczęścia. Pozostali zaś twierdzą, że gwiazda jedynie podsyca emocje i tak naprawdę nie jest w związku z żadnym z panów. 

- Ślicznie pani śpiewa, życzę szczęścia w związku ❤️

- Wyglądacie bosko ❤️ szczęścia duuużo, a hejterom... Kij w oko 😂

- Pięknie i piękna para 🔥🔥🔥🔥💓💓💓👍

- Cudowna para ❤️❤️❤️❤️❤️

 

- Ten facet ma partnera.... Wystarczy obserwować profile

- Dagmara pewnie tez się z tego śmieje, kto w miarę śledzi jej profil i ogląda relacje, to będzie wiedział, że to żaden partner ;p ale gadane będzie.. 😅 

Wygląda więc na to, że Dagmara w dalszym ciągu będzie trzymać swoją prawdziwą miłość w tajemnicy! Zobaczcie zatem nagranie, którym właśnie pochwaliła się w sieci. 

Kilka dni temu na Instagramie Dagmary pojawiły się zdjęcia z innym mężczyzną! "Para" nie szczędziła sobie czułości! Szybko jednak wyszło na jaw, że jest to jedynie przyjaciel gwiazdy "Królowych życia". 

Dagmara Kaźmierska
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyda autobiografię? "Już napisana"!
Ukarze się książka o Dagmarze Kaźmierskiej? Gwiazda programu "Królowe życia" nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

Dagmara Kaźmierska  to jedna z ulubionych uczestniczek hitowego programu "Królowe życia". Odkąd kobieta pojawiła się na ekranach telewizorów, zebrała pokaźne grono fanów, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje już niemal milion osób! Jak się okazuje, gwiazda TTV zaskarbiła sobie ich sympatię swoją szczerością i niezwykłą, dość ekscentryczną osobowością. I choć Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia, a także nie ukrywa nie zawsze chlubnej przeszłości, wygląda na to, że szykuje dla nich prawdziwą bombę! Przy okazji opublikowania zdjęcia sprzed 25. lat, królowa życia napisała słowa, które rozbudziły naszą ciekawość. Czyżby na świat miała wyjść jej biografia?  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! "Miłość fenomenalne uczucie" Dagmara Kaźmierska wyda książkę? "Już napisana" Życie Dagmary Kaźmierskiej było pełne zwrotów akcji. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa ani tego, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, ani tego, że z powodu swojej kryminalnej przeszłości trafiła do więzienia. Dziś, jak sama mówi, nigdy nie popełniłaby błędów z przeszłości i choć Dagmara Kaźmierska słynie ze swojej szczerości, nikt nie ma wątpliwości, że uczestniczka popularnego programu może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Kiedy opublikowała zdjęcie sprzed 25. lat, pod fotografią pojawiły się nie tylko pełne zachwytów komentarze! Gdy jedna z fanek zapytała, kiedy gwiazda TTV opowie swoją historię i zasugerowała napisanie książki, ta udzieliła jej odpowiedzi, której nikt z nas się nie spodziewał. Już napisana. Dopinamy temat - skomentowała Dagmara Kaźmierska. ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner