Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała jak radziła sobie z seksem w... zakładzie karnym! Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich! 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Dagmara z "Królowych życia" ostatnio była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda hitu TTV opowiedziała w nim między innymi o swojej kryminalnej przeszłości. Prowadzący program nie odmówił sobie także jeszcze bardziej intymnych pytań. Zapytał Dagmarę Kaźmierską między innymi o to, jak radziła sobie z seksem w zakładzie karnym. Jej odpowiedź chyba zaskoczyła wszystkich! Zobaczcie

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Poszukujesz prezentu dla swojego idealnego mężczyzny? Wykorzystaj Ezebra kod rabatowy i nie martw się o koszty!

Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała o swoich... sekretach łóżkowych! Zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny!

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Jej udział w programie Kuby Wojewódzkiego, wzbudził jednak pewne kontrowersje. Gwiazda za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. 

W programie Kuby Wojewódzkiego gwiazda "Królowych życia" opowiedziała o swoim pobycie w więzieniu.  Zdradziła, że był to dla niej niezwykle trudny czas przede wszystkim ze względu na rozłąkę z synem. Prowadzący program postanowił zadać jej dodatkowo intymne pytanie, dotyczące jej odsiadki w zakładzie karnym. 

Jak sobie z seksem radziłyście? 14 miesięcy bez seksu? - zapytał Kuba Wojewódzki 

Powiem Ci, że ja jak teraz jestem na wolności, to jestem o wiele dłużej bez seksu - wyjawiła Dagmara. 

Co ty mówisz? Więcej niż tydzień, miesiąc? - dopytywał prowadzący.

Więcej niż to jak byłam w zakładzie. [...] Nie idę do zakonu - nie mam z kim! - dodała "Królowa życia" .

Jeszcze niedawno plotkowało się, że bohaterka hitu TTV nawet planuje ślub! Czy to oznacza, że Dagmara jednak jest singielką? Po tym wyznaniu gwiazdy, showman postanowił zapytać ją jeszcze o cechy, jakie powinien mieć mężczyzna, który mógłby ją zdobyć. Co na to odpowiedziała "Królowa życia"?

Po pierwsze nie lubię głupków. Muszę czuć do mężczyzny nie tylko miłość, ale i szacunek. On musi być taki troszkę władczy. Nie może być placek. Co do typu urody już nie mam. [...] Musi mieć w sobie to "cóś". 

Dagmara jak zwykle pokazała, że jest szczera do bólu i nie owija niczego w bawełnę! A Wy, oglądaliście odcinek Kuby Wojewódzkiego z udziałem "Królowej życia"? Jak Wam się podobał jej występ? 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Dagmara wyjawiła szczegóły ze swojego pobytu w zakładzie karnym. Kuba Wojewódzki zapytał ją nawet o... seks podczas pobytu w więzieniu! 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08