Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zachwyciła fanów nowym zdjęciem w dresie... własnego projektu! Fanki oszalały na jego punkcie!  

Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na najnowszym zdjęciu dodanym na Instagramie wygląda po prostu olśniewająco! Szczególną uwagę internautek zwrócił jednak jej błękitny dres, który wygląda naprawdę stylowo. Okazało się, że jest to dzieło jej własnego projektu. Fanki natychmiast zaczęły dopytywać, gdzie można dostać to cudo. Dagmara im odpowiedziała! Sprawdźcie! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wynikach testów na koronawirusa! "Co ta za Królowa bez korony?"

Dres Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" robi prawdziwą furorę! 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" to dla wielu jej fanek niekwestionowana ikona stylu! O ile niektóre kreacje "królowej życia" mogą być dla niektórych zbyt odważne, o tyle ta propozycja na pewno przypadnie do gustu wszystkim! Dagmara zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać naprawdę przepiękny dres, który zaprojektowała właśnie "królowa życia". Oczywiście nie zabrakło też kilku motywacyjnych słów od Dagmary. 

NIE POZWÓL , BY TROSKI Z PRZESZŁOŚCI LUB OBAWA O PRZYSZŁOŚĆ ZABRAŁY CI RADOŚĆ DNIA DZISIEJSZEGO 😁🍀😁Aniołki Moje 😇💙😇Samych serdeczności Wam życzę 😘Nie myślmy o tym co było , bo to już BYŁO ! Dobre , czy złe -ale BYŁO ! Czasu nie zawrócimy 😘Nie umartwiajmy się tym CO BĘDZIE ! Bo tego nie wie nikt . A możemy tym tylko zabrać sobie radość życia 😁😘 [...] Ja się cieszę tym co mam teraz 💖Tym kogo mam koło siebie i dlatego przy tych wszystkich moich przebojach 😜🙈jeszcze jakoś funkcjonuję 😝😛😝Całuję Was bardzo mocno 💙Acha -dresik mojego projektu -ładny ?💙💙💙💙💙 (pis. oryg.) - napisała Dagmara Kaźmierska.

Fanki od razu zaczęły dopytywać, gdzie można dostać ten piękny komplet! 

- gdzie taki dres można dostać

- Boski dres! 🔥 da się zakupić takowy?

- Ładny 😁 i ten kolor😍

- Dres Boski🤩🤩 jak i właścicielka 😍🤗

- Czekam na ten dresik! 😍 - piszą fani.

Dagmara Kaźmierska poinformowała w komentarzach, że będzie możliwość zakupu dresu jej projektu. Na razie jednak nie wiadomo od kiedy i w jakiej cenie. Niemniej jednak na pewno warto na niego zaczekać. Tylko zobaczcie jak pięknie wygląda w nim sama Dagmara! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀NIE POZWÓL , BY TROSKI Z PRZESZŁOŚCI LUB OBAWA O PRZYSZŁOŚĆ ZABRAŁY CI RADOŚĆ DNIA DZISIEJSZEGO 😁🍀😁Aniołki Moje 😇💙😇Samych serdeczności Wam życzę 😘Nie myślmy o tym co było , bo to już BYŁO ! Dobre , czy złe -ale BYŁO ! Czasu nie zawrócimy 😘Nie umartwiajmy się tym CO BĘDZIE ! Bo tego nie wie nikt . A możemy tym tylko zabrać sobie radość życia 😁😘Skupmy się na tym co jest teraz i cieszmy się tym co MAMY I KOGO MAMY . Bo nic Nam to nie da , że będziemy się umartwiać jutrem . Może jutro pier... olnie asteroida 😜😜😜i nic Nam po tym , że będziemy zachodzić w głowę co będzie ...😜😜😜Ja się cieszę tym co mam teraz 💖Tym kogo mam koło siebie i dlatego przy tych wszystkich moich przebojach 😜🙈jeszcze jakoś funkcjonuję 😝😛😝Całuję Was bardzo mocno 💙Acha -dresik mojego projektu -ładny ?💙💙💙💙💙 @marta_wyszynska_ladniak @suziebrzezinska @conanbestia @luxbryle 💙

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako charyzmatyczna i pełna poczucia humoru osoba w programie "Królowe życia". Nie można też przejść obojętnie obok jej barwnego stylu.

 

 

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53