Wszystkie związki i romanse Kuby Wojewódzkiego wzbudzają w mediach ogromne zainteresowanie. Dziennikarz nigdy nie ukrywał, że uwielbia spotykać się z dużo młodszymi kobietami. Gwiazdor TVN od dwóch lat związany jest z 29-letnią Renatą Kaczoruk. Związek showmana z modelką jest na tyle poważny, że coraz częściej mówi się o ich ślubie. I chyba coś jest na rzeczy - bo ostatnio Kuba zamieścił dwuznaczny wpis i zdjęcie na swoim Instagramie. Czyżby się oświadczył?

Reklama

Swojego potencjalnego zięcia ocenił ojciec Renaty Kaczoruk. Zobacz: Ojciec Renaty Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim: "Ważne, czy szanuje moją córkę"

O samej modelce wciąż nie wiadomo zbyt wiele. Kaczoruk rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach i podobnie jak jej chłopak, unika rozmów o życiu prywatnym. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego w rozmowie z Newseria.pl zdradziła jednak, co ją pasjonuje i czym zajmuję się oprócz modelingu. I tak okazuje się, że Renata Kaczoruk pasjonuje się gospodarką cyfrową, a zwłaszcza rozwojem start-upów, oraz współpracuje ze znanym politykiem, Michałem Bonim.

Poseł Boni nie jest zwykłym politykiem. Miałam ogromne szczęście trafić na człowieka, który jest wizjonerem, współczesnego Don Kichota, który próbuje posunąć świat do przodu. Proponuję mu różne inicjatywy, np. stworzenie grupy roboczej dla start-upów w Brukseli, oraz rozmaite działania w Polsce. Myślę, że zarówno dla posła, jak i dla mnie najbliższe są start-upy z sektora IT. Poseł jest kojarzony z tematem cyfryzacji i jest bardzo szanowany jako ekspert w tej dziedzinie.

Jesteście zaskoczeni? Zobaczcie, co jeszcze powiedziała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria.pl

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama