Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Córka Kasi Kowalskiej, Ola - czym się zajmuje i dlaczego mieszka w Anglii?

Córka Kasi Kowalskiej, Ola - czym się zajmuje i dlaczego mieszka w Anglii?

Kilka dni temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka, Ola, trafiła do szpitala. Wokalistka musiała wyrazić zgodę na jej intubację. Najpewniej chodzi o koronawirusa - gwiazda bowiem zaapelowała do fanów o pozostanie w domu (a o to apeluje również nasz rząd). Stan 23-latki jest stabilny.

Dlaczego Ola przebywa w Anglii? Co tam robi? Dlaczego w sieci zrobiło się o niej głośno już jakiś czas temu? Dlaczego nosi nazwisko mamy? Poznajcie bliżej Olę Kowalską!

Kasia Kowalska z dziećmi - córką Olą i synem Ignasiem - na festiwalu w Sopocie w 2018 roku.

Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mamy i córki
Newsy
Wyglądają jak siostry, a nie jak matka i córka! Rusin, Kowalska, kto jeszcze?
Wyglądają jak siostry, a nie jak matka i córka! Rusin, Kowalska, kto jeszcze?

Dla niektórych gwiazd czas jest wyjątkowo łaskawy. Lata mijają, a one są coraz piękniejsze! Co więcej, niektóre z nich wyglądają jak siostry własnych córek! Nikt nie chce wierzyć, że mają już dorosłe dzieci. Beata Ścibakówna, Anna Korcz, Kasia Kowalska - to tylko kilka gwiazd, które bardziej przypominają siostry niż matki własnych córek.   W naszym wideo znajdziecie inne znane osoby, dla których czas się zatrzymał! Kogo jeszcze chętnie byście w nim zobaczyli?   POLECAMY: Aktywny wypoczynek z mamą - idealny sposób na Dzień Matki!   Dla niej czas się zatrzymał!

Kasia Kowalska w koszuli z aplikacjami
EastNews
Newsy
Kasia Kowalska przeżyła w swoim życiu wiele dramatów. Teraz najbardziej martwi się o córkę
Kasia Kowalska w swoim życiu nie raz musiała zmierzyć się z naprawdę trudnymi sytuacjami. Wokalistka przeżyła wiele dramatów

Kasia Kowalska w swoim życiu nie raz musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu. Śmierć ukochanego ojca, ciężki poród, burzliwy związek z Konstantym Joriadisem. Teraz wokalistka przeżywa kolejny trudny czas - jej  córka Ola jest chora na koronawirusa. Piosenkarka jednak nie raz już udowodniła, że ma w sobie wielką siłę i potrafi poradzić sobie z przeciwnościami losu.  Zobacz także:  Internauci i gwiazdy wspierają córkę Kasi Kowalskiej. Wzruszające słowa Agnieszki Chylińskiej i Hanny Lis! Kasia Kowalska przeżyła wiele dramatów. Dzisiaj mierzy się z kolejnym  Kasia Kowalska należy do grona gwiazd, które raczej niechętnie dzielą się swoją prywatnością z mediami. Wokalistka nie raz w swoich wywiadach podkreślała, że ona przecież tylko śpiewa i nie jest osobą, która dąży za wszelką cenę do sławy. Swoimi wielkimi, często melancholijnymi przebojami, podbiła serca milionów słuchaczy. Kasia Kowalska odniosła ogromny sukces zawodowy. Jednak w życiu prywatnym nie raz musiała zmierzyć się z prawdziwymi tragediami. Jedną z nich był ciężki poród i walka o życie córki Oli.  - O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia - powiedziała w wywiadzie dla Vivy! Kasia Kowalska. Po ciężkim porodzie wokalistka została ze wszystkim sama. Ojciec Oli, Konstanty Joriadis, miał w ogóle nie interesować się córką. Z tego też względu rolę taty zastąpił dziadek dziewczynki, ojciec Kasi Kowalskiej, z którym piosenkarka była bardzo zżyta. Również Ola przyznała, że nigdy nie czuła potrzeby, aby...

Kasia Kowalska
eastnews
Newsy
Kasia Kowalska ma ważny apel związany z koronawirusem! Koniecznie go wysłuchajcie 
Kasia Kowalska zamieściła na Instagramie film, w którym wygłosiła ważny apel związany z koronawirusem

Kasia Kowalska przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jej córka przebywa bowiem w jednym z angielskich szpitali, gdzie lekarze walczą o to, aby wyleczyć ją z koronawirusa . To skłoniło Kasię Kowalską do zamieszczenia ważnego apelu na Instagramie. Zobaczcie, o co gwiazda poprosiła swoich fanów. Kasia Kowalska dziękuje lekarzom, którzy walczą z koronawirusem Jak już wspomnieliśmy, Ola Kowalska, córka znanej polskiej piosenkarki, kilka dni temu trafiła do szpitala. Jak się okazało, 23-latka zachorowała na koronawirusa. W piątkowy wieczór Kasia Kowalska opublikowała na swoim Instagramie dramatyczne nagranie, w którym wyznała, że lekarze pytali ją o zgodę na intubację córki. Na szczęście na drugi dzień gwiazda dodała kolejny wpis, w którym uspokoiła fanów i zdradziła, że stan Oli jest już stabilny. Zobacz także:  Kasia Kowalska o stanie zdrowia swojej córki zarażonej koronawirusem. Jak czuje się Ola? Teraz z kolei Kasia Kowalska miała do przekazania swoim obserwatorom ważny apel. Piosenkarka poprosiła ich, aby w niedzielę o 17 wyszli na balkon lub stanęli w oknie i oklaskami podziękowali lekarzom za ich heroiczną pracę oraz zaangażowanie w walce z koronawirusem. Przyłączycie się do tej akcji?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   #owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia #dziekujemy❤️ Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Mar 29, 2020 o 5:27 PDT Ola, córka Kasi Kowalskiej, walczy o powrót do zdrowia. Trzymamy za nią kciuki!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner