Okazuje się, że krytyka, która spada na Renatę Kaczoruk po każdym odcinku show „Azja Express”, nie zaszkodziła jej w karierze. Przeciwnie! Kaczoruk dostaje nowe propozycje!

Reklama

Już 17 listopada w TVN Style zobaczymy program „Modelki 3.0”. Będzie to dokument o polskich top modelkach, według pomysłu i scenariusza Renaty. A to tylko jeden z kilku projektów, którymi zajmuje się teraz modelka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dokument o modelkach tak bardzo spodobał się szefom stacji, że zaproponowano jej kręcenie nowych. W dodatku szykuje się też druga transza reklamy, w której niedawno modelka wystąpiła z Kubą Wojewódzkim.

Zainteresowanie, jakie spowodowała moja osoba tuż po powrocie z Azji, zaskoczyło nawet mnie samą. Moja popularność wzrosła z dnia na dzień. I to chyba ona tak elektryzuje reklamodawców, producentów i media. Dla mnie jednak i tak najważniejsze jest wsparcie ze strony zwykłych ludzi, którzy rozumieją, że każdy program musi mieć chociaż jeden czarny charakter. Tym razem padło na mnie" - mówi „Fleszowi” Renata

Kaczoruk nie ma pretensji do producentów „Azja Express”, że obsadzili ją w show w roli „tej złej”.

W życiu nie należy żałować, tylko wyciągać wnioski. Cieszę się z tego, co przeżyłam w Azji - zapewnia Renata Kaczoruk.

Modelka może liczyć na wsparcie swojego narzeczonego. Kuba Wojewódzki od początku burzy medialnej bronił jej jak lew, dodawał otuchy w trudnych momentach. Wygląda na to, że „Azja Express” wzmocniła nie tylko Renatę Kaczoruk, ale i jej związek.

Zobacz także

Więcej na ten temat w nowym magazynie "Flesz"

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki na imprezie Red Bulla:

ONS
Reklama

Z Weroniką Budziło w Azja Express"

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama