Księżna Kate macha do zdjęcia
East News

Księżna Kate i książę William ponad rok temu powitali na świecie swoje trzecie dziecko - księcia Louisa. Niedawno mały książę świętował więc swoje pierwsze urodziny, co stało się powodem do pojawienia się plotek na temat... czwartej ciąży księżnej Kate! Coraz częściej mówi się o tym, że żona księcia Williama lada moment ogłosi radosną nowinę. Czy tak faktycznie będzie? Jej najnowsze zdjęcia zdradzają na ten temat całą prawdę!

1/3
Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi
East News

Księżna Kate zabrała dzieci z domu dziecka do zaprojektowanego przez siebie ogrodu King Henry's Community Garden w Islington. Tam razem z dziećmi szukała skarbów, które zostały ukryte w ogrodzie. Oczywiście oczy całego świata były wpatrzone tylko w jeden punkt, a mianowicie... brzuszek księżnej Kate!

 

2/3
Księżna Kate w zielonej sukience ze wzrokiem
East News

Nie da się ukryć, że księżna znów zachwycała wyglądem i figurą. Po rzekomej czwartej ciąży nie ma oczywiście śladu. Stylowa sukienka marki Sandro podkreśliłaby bowiem każdą krągłość! U księżnej Kate ciężko jednak dopatrzyć się jakichkolwiek oznak kolejnej ciąży.

3/3
Księżna Kate z dziećmi w parku
East News

Co jednak ciekawe, sama księżna nie miałaby nic przeciwko kolejnemu dziecku. Gdy pada bowiem pytanie na ten temat, księżna nigdy nie mówi "nie", a jedynie wskazuje na swojego męża, że to on nie byłby zadowolony! Myślicie, że księżna niebawem przekona Williama do kolejnego dziecka?

Więcej na temat Księżna Kate