Księżna Kate w kurtce
East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają już żadnych wątpliwości

Księżna Kate w kurtce
East News

Każdy, kto choć trochę interesuje się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, doskonale wie, że księżna Kate i książę William mają już troje dzieci: najstarszego synka George'a, córeczkę Charlotte i synka Louisa. Mimo że od narodzin ostatniej pociechy książęcej pary minął dopiero rok, to od wielu miesięcy księżna Kate jest podejrzewana o czwartą ciążę! Wszyscy przyglądają się jej ciału, czy przypadkiem nie widać jakichkolwiek ciążowych krągłości, a także zwracają uwagę na jedzenie, po które sięga. Teraz najnowsze zdjęcia księżnej nie pozostawiają już żadnych wątpliwości w kwestii jej stanu.

Czy księżna Kate znów jest w ciąży?

Księżna Kate i książę William zjawili się w Keswick, aby wesprzeć lokalną społeczność i jej wyroby. Przy okazji książęca para miała okazję skosztować miejscowych przysmaków, wśród których nie zabrakło różnego rodzajów sera. Księżna Kate zajadała się z apetytem i nie byłoby w tym nic dziwnego ani szokującego, gdyby nie fakt, że na sery w ciąży trzeba uważać! Jak się bowiem okazuje, sery, które zostały stworzone z niepasteryzowanego mleka, m.in. np. sery kozie, są dużym zagrożeniem dla ciężarnych kobiet! W takich serach może znajdować się listerioza, która przechodzi przez łożysko i może zarazić dziecko. W rezultacie noworodek może cierpieć na zapalenie spojówek, zmiany skórne na ciele, a także symptomy podobne do zapalenia płuc!

Szeroki wybór tanich noclegów w każdym zakątku świata! Sprawdź na stronie Booking.com promocje.

Można podejrzewać więc, że księżna Kate jednak nie jest w ciąży, skoro pozwalała sobie na tak beztroskie jedzenie sera. Przypuszczamy, że gdyby jednak spodziewała się czwartego dziecka, zdecydowanie bardziej uważałaby na spożywane przekąski! 

 

Księżna Kate jadła ser 

księżna Kate je ser
East News

Księżna Kate chętnie rozmawiała z ludźmi

księżna Kate wita się z tłumem ludzi
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08