Bracia Jeschke grają na fortepianie

Wiemy, czy bracia Wojtek i Jacek Jeschke wystąpią na wiosnę w "Tańcu z gwiazdami"!

Bracia Jeschke grają na fortepianie

Czy Wojtek i Jacek Jeschke wystąpią w wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami"? Jeszcze niedawno bracia nie byli pewni, czy będą mogli wystąpić w wiosennej edycji show.
W magazynie "Party" kilka miesięcy temu Wojtek i Jacek mówili, że muszą się zastanowić, czy uda im się pogodzić wszystkie obowiązki. Bracia są studentami zarządzania na Politechnice Warszawskiej. Ponadto Jacek Jeschke często wyjeżdża na zagraniczne turnieje tańca. Okazało się jednak, że braciom spodobał się udział w show i zdecydowali, że wiosnę zatańczą na pakiecie "TzG".

 

Który z braci Jeschke jest do wzięcia?

Ich udział na pewno znowu wywoła falę informacji o romansach z ich partnerkami. Nic dziwnego - przystojni bracia podobają się kobietom. W przypadku młodszego z braci - Wojtka Jeschke (brunet) - nie ma chyba co mówić o romansie. Od pięciu lat związany jest z młodziutka dziennikarką Magdą. Natomiast starszy Jacek (blondyn) nadal jest singlem. Dlaczego? Jacek twierdzi, że jest zbyt zajęty, by znaleźć czas na prawdziwą miłość.

 

Nie chcę nikomu robić nadziei. Zrobiłbym krzywdę osobie, która musiałaby pogodzić się z moim tempem życia, bo albo jestem na zajęciach na politechnice, albo na treningach, albo na turnieju za granicą", mówi.

 

Wydaje się więc, że wiosenna edycja programu sprawi, że będziemy mieć moc wrażeń.

 

Zobacz:  Anna Karczmarczyk wygrała "Taniec z gwiazdami".

 

 Urszula Dębska, Wojtek Jeschke w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Urszula Dębska, Wojtek Jeschke
ONS

Jacek Jeschke i Ewa Błachnio

Jacek Jeschke i Ewa Błachnio
East News

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08