Instagram/Dagmara Kaźmierska

Czy będzie kolejny sezon "Królowych życia"? Dagmara Kaźmierska rozwiała wszystkie wątpliwości fanów!

Instagram/Dagmara Kaźmierska

15 maja został wyemitowany 12. odcinek 8. sezonu "Królowych życia". Początkowo stacja TTV zakładała emisję 15. odcinków, jednak z powodu pandemii koronawirusa, te plany musiały ulec zmianie. Z tego też względu widzowie zaczęli się obawiać o kolejną, jesienną edycję programu. Gwiazda tego reality show, Dagmara Kaźmierska postanowiła rozwiać wątpliwości fanów w tej sprawie. Czy zatem zobaczymy kolejne przygody "Królowych życia"? 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" przyznała się do strasznego uzależnienia: "Dużo przegrałam"

Czy będzie kolejny sezon "Królowych życia"? 

"Królowe życia" to niewątpliwie jeden z największych hitów stacji TTV. Program zyskał rzeszę fanów, a ich bohaterowie popularność i rozpoznawalność. Niewątpliwie największą gwiazdą tego reality show jest Dagmara Kaźmierska, bez której widzowie nie wyobrażają sobie programu! Bohaterkę hitu TTV na Instagramie obserwuje już ponad 842 tys. internautów, którzy na bieżąco mogą śledzić poczynania ich ulubionej uczestniczki programu! 

W piątek 15 maja widzowie mogli zobaczyć ostatni odcinek 8. sezonu programu "Królowe życia". Z powodu pandemii koronawirusa stacja musiała zakończyć tę edycję wcześniej. Z tego też względu natychmiast pojawiły się pytania od fanów, czy we wrześniu na antenie pojawi się 9. sezon reality show. Zaniepokojeni fani zaczęli obawiać się, że obecna sytuacja może w dalszym ciągu zakłócać pracę na planie, a kolejna edycja może się w ogóle nie pojawić. Dagmara Kaźmierska postanowiła nie trzymać dłużej swoich wielbicieli w niepewności i zamieściła w tej sprawie wpis na Instagramie. 

😜😜😜KULAWA ,CZY NIE KULAWA CHAJC SIĘ MUSI ZGADZAĆ 😜😜😜Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem 🤣🤣🤣Udanej niedzieli Kochani 😘😘😘😘😘 (pis. oryg.) - napisała Dagmara Kaźmierska. 

Fani bardzo ucieszyli się na tę wiadomość i dali wyraz swojej radości w komentarzach pod postem bohaterki "Królowych życia"! 

- Hura, myślałam że to koniec , ja królowe życia,mogę oglądać cały czas a najbardziej Dagmarę i Jacka😍

- Świetna wiadomość ❤️😍❤️❤️ Oby do września pozdrawiam i życzę dużo zdrówka 😍😍😍

- Teraz czekam na wrzesień 🙈👀 Tyle nudy teraz będzie :( - piszą fani pod postem bohaterki "Królowych życia". 

A czy Wy także nie możecie się już doczekać kolejnego sezonu programu "Królowe życia"? Na pewno nie zabraknie emocji i nietuzinkowych tekstów Dagmary Kaźmierskiej!

8. sezon "Królowych życia" zakończył się nieco wcześniej niż planowano. Ma to oczywiście związek z panującą pandemią koronawirusa. Miejmy nadzieję, że kolejna edycja będzie jednak mogła odbyć się już bez żadnych niedogodności. 

Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08